Ar spiningu un ne tikai

- 22.Maijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šogad Valmieras Mednieku un makšķernieku biedrības biedru sacensības spiningošanā no laivas notika 12. maijā. Tās tika organizētas atbilstoši Burtnieku ezera saistošajiem noteikumiem. Uz starta pie Rūjas ietekas stājās 16 laivas ar 31 dalībnieku. No šā kuplā skaita uz tradicionālo zupu un lomu svēršanu Sedas laivu bāzē ieradās gan tikai 20 dalībnieki. Šoreiz sacensību uzvarētāja loms bija izcils, jo svēra vairāk nekā otrās, trešās un ceturtās vietas lomi kopā!

To paveica Ints Kuģis, kurš noķēra trīs līdakas ar kopējo svaru 12200 grami. Viņš noķēra arī lielāko līdaku, kura bija 96 centimetrus gara un svēra 5080 gramus. Jāpiezīmē, ka Ints, kuram nupat bija apaļa jubileja, vienīgais no sacensību dalībniekiem darbojās ar mušiņmakšķeri. Droši vien savus dzimšanas dienas ciemiņus viņš varēja uzcienāt ar līdaku delikatesēm.

Otrajā vietā Elmārs Švēde ar lomu 4260 grami (3 līdakas), 3. vietā Sandis Bergmans ar lomu 3780 grami (3 līdakas), 4. vietā Jānis Ķibermanis ar lomu 3380 grami (3 līdakas), 5. vietā Valdis Zariņš ar lomu 3240 grami (3 līdakas), 6. vietā Imants Saulītis ar lomu 3160 grami (3 līdakas).

Sacensību dalībnieki kopā noķēra 33 līdakas un kādus padsmit asarus, loma kopsvars 48,170 kilogrami. Sacensību noslēgumā to uzvarētājs Ints Kuģis izlozēja laimīgā dalībnieka numuru, kurš saņēma makšķernieku veikala Burinieks uzsaukto dāvanu karti. Laimīgā numura īpašnieks izrādījās Salvis Buls, kurš ne tikai kontrolēja sacensību norisi, bet arī pats piedalījās līdaku spiningošanā. Ne asakas!

OLIMPISKAIS SEŠNIEKS. Veiksmīgākie spiningotāji (no kreisās) Sandis Bergmans, Ints Kuģis, Elmārs Švēde, Valdis Zariņš, Imants Saulītis un Jānis Ķibermanis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru