Ar zālēm – no viena grāvja otrā

- 21.Janvāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Vakardien veselības ministre Ilze Viņķele un personas, kas viņu pavada, t.i., vesels bars dažādu Veselības ministrijas klerku un arīdzan nozares ekspertu pulcējās kopā, lai sistu viens otram uz pleca par veselības aprūpes jomā paveikto.

Gan jau tur netrūka dažādu slavinājumu (kurš gan cits sunītim asti cels, ja ne pats?), tāpēc atļaušos kaut ko par sadarīto arī no tautas pozīcijām, precīzāk, no savas aptiekas apmeklētāja pieredzes. Un te nu šis un tas sadarīts tā, ka lai Dieviņš nogrābstās... Manuprāt, labs darbiņš ir e-receptes ieviešana. Grūtāk te reizēm receptes izrakstītājam, jo dators mēs būt gan ātrs, gan bezkaunīgi lēni velkas, taču aptiekā, cik sanācis redzēt, viss notiek patiešām raiti. Taču ar pašām zālēm, recepšu saturu nupat jau sācies kaut kas jocīgs... 

Mēdz teikt, ka ar labiem nodomiem ceļš bruģēts uz elli. Noteikti  pie tādām lietām ministre sauks pacientu iespēju tikt pie lētākām zālēm, jo šogad receptēs ārsts vai kāds cits viņa kompetences līmeņa cilvēks vairs neraksta zāļu nosaukumus, bet gan ķīmisko sastāvu. Viņam pat jāraksta obligāti!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru