Arhibīskapa vēlējums Valmierai

- 2.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

30. augustā Valmieras Romas katoļu draudzi vizitēja Arhibīskaps Metropolīts ZBIGŅEVS STANKEVIČS.

Arhibīskapa stiprinājumu un svētību saņēma gan kristītie un iesvētītie draudzes locekļi, gan visi klātesošie. Īpaša svētība tika dota arī topošajiem un esošajiem skolēniem, pirmsskolas iestāžu audzēkņiem un bērnu vecākiem.

Pēc Svētās Mises prāvests Lauris Malnačs aicināja visus baznīcēnus draudzes dārzā uz sirsnīgām sarunām pie smaržojošas zupas katla. Īsā pārtraukumā Ekselence atrada brīdi nelielai intervijai Liesmai. 

Valmiera un tās apkaimes meža takas jums ir pazīstamas no  aktīvas sportošanas gadiem, kad jums bija lieli panākumi un 1. sporta klase vieglatlētikā. Kāpēc nepalikāt sportā?

Kad sāku studēt Rīgas Politehniskajā institūtā (tagad RTU) automatizēto vadības sistēmu inženiera specialitātē, bija pamatīgi jāmācās, un es negribēju haltūrēt. Aizgāju no sportiskās vides, kur īsti man nebija atbalsta no sporta biedrības «Vārpa». Tolaik man arī bija sportu traucējošas traumas. 

ZBIGŅEVS STANKEVIČS: «Izmantojot izdevību, laikraksta Liesma lasītājiem novēlu ne tikai ārējo, bet arī iekšējo sakārtotību. Valmierai Dieva plānā ir savs uzdevums – strādāt vienotā izaugsmes un attīstības mērķa labā. Lai jums izdodas!» A. Martinsones foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru