Aiva Miķelsone

Valmierā norisinājies Latvijas kausa izcīņas I posms peldēšanā

23.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

16. oktobrī Valmieras peldbaseinā norisinājās Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā, vienlaikus sacensības bija arī Latvijas kausa izcīņas I posms. Sacensībās startēja vairāk nekā desmit dažādu organizāciju pārstāvji un tika vērtēti trijās vecuma grupās.

Kristaps Miķelsons izpilda sporta meistara normatīvu un kļūst par trīskārtēju Latvijas Junioru čempionu

6.Decembris, 2019
Sports
Laikrakstā

29. – 30. novembrī LLU Sporta centra 25 m peldbaseinā norisinājās Latvijas Junioru čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās 340 sportisti no visas Latvijas. Par Junioru čempionāta medaļām individuālajā un komandu ieskaitē cīnījās jaunieši, kas dzimuši 2002. gadā un jaunāki, un jaunietes, kas dzimušas 2003. gadā un jaunākas.

Peldēšanas veterāni sacenšas Valmierā

1.Jūnijs, 2016
Sports
Laikrakstā

Maijs Valmierā ir bagātākais mēnesis gadā ne tikai ar pavasara ziedu smaržām, bet arī ar daudzām kultūras un sporta aktivitātēm. Tā arī Valmieras peldbaseinā 21. reizi norisinājās starptautiskās sacensības «Otrā elpa» peldēšanas vecmeistariem, tajās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Valmieras peldētāji Berlīnē

22.Marts, 2016
Sports
Laikrakstā

No starptautiskām peldēšanas sacensībām Berlīnē atgriezušies četri Valmieras Bērnu sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi, trīs no tiem ir pilotprojekta «Augstas klases sportistu sagatavošanas centru sistēmas izveide» dalībnieki. Trīs dienu laikā Berlīnes peldēšanas centrā Europasportpark 50 m un 10 celiņu lielajā peldbaseinā pulcējās peldētāji no 26 Eiropas valstīm.  Sacensības ir tik populāras Eiropas jauniešu vidū, ka to organizatoriem, lai ierobežotu dalībnieku skaitu, katrai peldēšanas disciplīnai un vecuma grupai tika noteikts kvalifikācijas normatīvs, kā arī ierobežots peldējumu skaits katrā disciplīnā. Starp sacensību dalībniekiem bija iespēja vērot arī trīskārtējā Olimpisko spēļu medaļnieka Laslo Čeha (Ungārija) lieliskos peldējumus. Čeha paraksta tīkotājiem pat tika noorganizēta autogrāfu sesija.