Aivars Flemings

Aivars Flemings

Visu izšķir jaudīga komanda

8.Aprīlis, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Pašreizējie specifiskie apstākļi parādījuši ļoti daudzas īpašības gan cilvēkos, gan uzņēmumos, gan valstī kopumā. Tas ir pārbaudījums pilnīgi visiem. 

Laiks mainīt slimo un veselo attiecību

30.Oktobris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Šis jautājums patiesībā ir par kultūru, tradīcijām, paražām un visu pārējo. Es pats sev vienmēr uzdodu jautājumu – vai mēs esam vesela sabiedrība? Darbā vienmēr saņemu atbildi, ka tas ir jautājums par kultūras maiņu vai paradigmu maiņu. Ja mēs varam pamainīt kopumā sabiedrības domāšanas veidu un kultūru, tad  varam pamainīt arī slimo un veselo attiecību!

No profesijām — pie prasmēm!

7.Marts, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Mana pārliecība — runājot par daudzām kompleksām lietām un runājot visu uzreiz, mēs patiesībā pazaudējām mazās lietas, no kurās tās lielās, kompleksās, sastāv. Pirms doties uz Pēcpusdienu ar mēru, es pajautāju saviem darbiniekiem, un skaitļi ir patiešām fantastiski — 80% no VALPRO darbiniekiem nav mācījušies to, ko šodien dara! Mums ir cilvēki ar muzikālo, kultūras izglītību, kā tikai mums tur nav... Līdz ar to secinājums, ka mazdrusciņ kaut kas nav kārtībā.

Nākotne ir darbinieka daudzās prasmēs

28.Jūlijs, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Darbinieku jeb darba ņēmēju slimošana ir ļoti nopietna lieta. Vidēji mūsu uzņēmumā nav darbā 22 cilvēki. Pie vainas te vesels lietu kopums, un ir jau abi grāvji. Skaidrs, ka darbs rūpnīcā nav viegls, tajā pašā laikā —    mēs visi zinām, ka cilvēki mūsdienās ir mazāk fiziski norūdīti. Ir bijuši diezgan daudzi gadījumi, kad atnāk fiziski nobrieduši cilvēki, kuri ir trenējušies un kuriem ir pietiekama muskuļu masa, taču pēc divu nedēļu darba viņi atzīst, ka šādu vienmērīgu slodzi visas dienas garumā viņi nevar izturēt. Jā, viņi var pacelt, vienreiz nolikt, sasniegt labu rezultātu, bet vienmērīgi strādāt nevar. Otra lieta, protams, ir muguras. Tas, ka tomēr ir nepārtraukts darbs pie konveijera, kur tiek noslogota zināma muskuļu daļa,  ir fakts.

Par Valmieras tehnikuma nākotni

20.Jūlijs, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Protams, izglītībai Latvijā ir jāmainās! Patlaban visos līmeņos visi sapratuši, ka tā, kā ir — nu, nav īsti labi... Vēl ko, es ceru, ļoti daudzi ir sapratuši — vienalga, vai tā ir ražošana vai pakalpojumu sniegšana, pievienotās vērtības radīšana var izglābt Latviju.

Par ražotājiem aktuālo

31.Maijs, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Manuprāt, mūsu jaunajam Ministru kabineta vadītājam varbūt izdosies virzīties kopumā vienā pareizā virzienā. Galu galā Ministru kabinets nesastāv no atsevišķiem ministriem vai atsevišķām viņu pārstāvētajām nozarēm, bet sastāv no vienas komandas, kurai šo valsti vajag nolikt uz sliedēm!

Par attīstību domājot

19.Novembris, 2014
Viedokļi
Laikrakstā

Ja runājam par tehnoloģisko parku Valmierā vai piepilsētā, sajūtas ir duālas. Pirmais, kas mani uztrauc kā uzņēmuma vadītāju un kas, visticamāk, nepatiktu, — ja mums te atnāktu kādi konkurenti metālapstrādē, kas sāktu bradāt pa Valpro speciālistiem.

Būsim ieguvēji

15.Jūlijs, 2013
Viedokļi
Laikrakstā

Ko mūsu uzņēmumam dos Latvijas pievienošanās eirozonai? Neapšaubāmi, sakarā ar to, ka esam eksportējošais uzņēmums, mums atvieglosies norēķinu kārtība ar mūsu sadarbības partneriem. Ja skatāmies Valpro bilanci, tad apmēram 75% norēķinu jau patlaban mums notiek eiro valūtā. Par ražošanai nepieciešamajām pamatizejvielām mēs maksājam eiro, arī mūsu klienti norēķinās ar eiro.