Edīte Stērste

Izskanējis mazo vokālistu konkurss Mincis-2019

16.Marts, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Burtnieku novadā pavasari ar jautrām un sirsnīgām dziesmām ieskandināja mazie vokālisti konkursā Mincis-2019. Svētdien, 10. martā, Rencēnu pagasta kultūras namā norisinājās konkursa fināls. Savu dziedāšanas un uzstāšanās talantu rādīja Burtnieku novada pirmsskolas vecuma bērni, kuri izturējuši atlases novada pagastos. Konkursa finālā piedalījās 21 bērns.

Iluzionisti Pecolli viesosies Burtniekos

24.Augusts, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Burtnieka ezera svētkos, kuri norisināsies 25. augustā Burtniekos, būs iespējams gūt ieskatu krāšņajā, atraktīvajā un modernajā izrādē «Bubblelandia» (ārvalstīs «B» — The underwater bubble show). Tā ir izrāde par ļaušanos sapņiem un fantāzijai, ko bieži ikdienā aizmirstam darīt. Izrādē uzstājas iluzionisti un ziepju burbuļu meistari Enriko un Dace Pecolli (Pezzoli), kā arī talantīgi cirka žanra pārstāvji.

Arī laukos uzņēmēji var būt konkurētspējīgi

12.Jūlijs, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Burtnieku novada pašvaldība laidusi klajā video rullīti, kurā 13 uzņēmēji stāsta par savu saimniekošanu Burtnieku novadā. Šeit attīstītākās nozares ir lauksaimniecība, rūpniecība un pakalpojumi, kas arī tiek atspoguļots video, iekļaujot uzņēmējus, kuri pārstāv šīs nozares. Ar video pašvaldība vēlas parādīt, ka arī lauku novadā uzņēmēji var pelnīt un būt konkurētspējīgi.