Noslēgusies Strauta ielas pārbūve Valmierā
Valmierā noslēgušies Strauta ielas pārbūves darbi. Pārbūvētajā teritorijā apvienotas sešas funkcionālās telpas, lai ikvienam tās izmantotājam iela būtu ērta un droša.
Ietve un brauktuve veidota vienā līmenī, bet tās vizuāli atdala dažādi segumi un to krāsu toņi. Ar apstādījumiem un atpūtai izveidotajām vietām veidojas parka sajūta, ko akcentē augstās dobes un koku stādījumi tajās. Izveidotas arī jaunas stāvvietas.
«Strauta iela – tas ir mūsu redzējums, kādu mēs vēlamies veidot ikvienu ielu Valmierā – kā vienotu, pārdomātu pilsētvides telpu. Šī vieta ir veidota funkcionāla, ērti pieejama un droša gājējiem un velosipēdistiem, kā arī veidota tā, lai šeit būtu patīkami uzkavēties ilgāk un satikties, nevis tikai izskriet cauri, dodoties ikdienas gaitās. Šeit izveidots jauns skvērs rekreācijai un veiksmīgi risināts savienojums starp aktīvi izmantotām teritorijām – muzeju, teātri, tirgu un pilsētas centru.
VALMIERĀ, STRAUTA IELĀ. Publicitātes foto
Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv