Elva Grigule

Elva Grigule

Katram ir jāatrod hobijs, kas iepriecina

17.Janvāris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

SANTA ĀDAMSONE ir nākusi no Valkas novada, Ērģemes pagasta mazciema Omuļiem. Tomēr par darba un dzīves vietu pavisam nejauši izvēlējās Valmieru. Brīvā laika gan pēc studijām un darba neatliek daudz, tomēr ir arī kāds brīvais brīdis, lai to veltītu rokdarbiem. Tie, kuri pazīst Santu, zina arī to, ka viņa ir īsta praktiskā latviete, sākot no pašas darināta tabakas maka līdz pat televizora galdiņam. Un bieži vien viņa nēsā pašas darinātos auskarus, kas ir kā odziņa kopējam stilam. Tāpēc aicināju uz sarunu, lai pastāsta, ko viņa dara savā brīvajā laikā.

Vai pārtikas veikaliem un tirdzniecības centriem svētkos vajadzētu būt atvērtiem?

15.Janvāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

10. janvārī Vidzemes Augstskolas telpās norisinājās diskusija studentu kampaņas «iztiksim šodien bez manis» ietvaros. Diskusija noritēja, sarunājoties par to, vai pārtikas veikaliem un tirdzniecības centriem ir jābūt atvērtiem pilno darba laiku svētku dienās. Tika izrunāti tādi jautājumi kā, piemēram, kas ir tie iemesli, kādēļ tomēr svētku dienās veikali un tirdzniecības centri strādā? Vai esat dzirdējuši par citu valstu pieredzi vai par kādiem piemēriem tepat Latvijā? 

Neformālās izglītības programma pieaugušajiem

14.Janvāris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

11. janvārī Valmieras integrētajā bibliotēkā norisinājās nodarbība par sevis izzināšanu, kopienu veidošanu un attīstīšanu. Tā ir viena no sešām nodarbībām Valmieras bibliotēkas īstenotajā neformālās izglītības programmā pieaugušajiem «Līdzsvarota dzīve 2: vide, cilvēks, sabiedrība». 

Mazsalacieši vērtē transportu pēc pieprasījuma

9.Janvāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien, 8. janvārī, Mazsalacas kultūras centrā uz tikšanos bija aicināti Mazsalacas novada iedzīvotāji, kuri kaut reizi ir izmantojuši pakalpojumu «transports pēc pieprasījuma» vai arī plāno to darīt. Pasākums tika rīkots, lai noskaidrotu iedzīvotāju domas par pakalpojuma organizēšanas kārtību, lai kopīgi izvērtētu, vai ir nepieciešami kādi uzlabojumi vai papildinājumi.

Kopā būt – arī ikdienā

7.Janvāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Svētki ir aizgājuši, atstājot pārdomas. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā vēlējām cits citam prieku un laimi, kā arī veselību, tajā pašā laikā neaizmirstot iegādāties dāvanas un cienastus, ko likt uz galda. Bet vai viss šo tik ilgi gaidīto svētku prieks slēpjas tikai dāvanās, ko saņem vai uzdāvini? Man vienmēr licies, ka lielākā laime ir tad, kad visa ģimene ir blakus, kad visapkārt valda tev vistuvāko čalas un smiekli. Dāvanas ir otršķirīgas, un, kad ar kādu par to runāju – visi kā viens piekrītoši māj ar galvu.