Elva Grigule

Elva Grigule

Garšīgie stāsti Mazsalacas bibliotēkā

30.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Biedrība «Ķoņu kalna dzīves skola» un Ķoņu bibliotēka, sadarbībā ar Valmieras Integrēto bibliotēku un citām novada bibliotēkām projektā «Putriņa vārās, vārdi nāk mājās» šovasar aicina novada iedzīvotājus, iestādes, interešu kopas  apzināt vietējo nemateriālo kultūras mantojumu. 

Darbība balstīta uz ziedojumiem

26.Augusts, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrība «Palīdzēsim viens otram» ir sabiedriskā labuma organizācija, kas no nelielas facebook grupas, kuras dalībniekus saistīja vēlme palīdzēt dažādās grūtībās nonākušiem cilvēkiem, tās vadītāja Edija Pipara vadībā dažu gadu laikā izaugusi par nozīmīgu labdarības organizāciju, kas darbojas visā Latvijā. Biedrības Valmieras koordinatori KRISTĪNI KARAMIŠEVU aicinājām uz sarunu. 

Kaulus stindzinoša pieredze

25.Augusts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Esmu kājāmgājēja – man nav ne autovadītājas apliecības, pat ne velosipēda. Varētu teikt, ka esmu bailīgā gājēja, kas varētu arī kaitināt autovadītājus, jo es vienmēr, pirms kāpju uz gājēju pārejas, sagaidu, kad automašīna pilnībā apstāsies.

Vecākus izglītojoša nometne

24.Augusts, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Valmieras Gaujas krasta vidusskolā - attīstības centrā risinājās nometne vecākiem, kuri audzina bērnus ar īpašām vajadzībām.

Augt un attīstīties kopā

19.Augusts, 2022
Viesis
Laikrakstā

OSKARS HOFMANIS ir Kauguru amatierteātra «Vīzija» režisors. Pēc izglītības aktieris, strādājis Valsts Liepājas teātrī un Valmieras Drāmas teātrī, paralēli darbojoties arī kā radio dīdžejs, ziņu redaktors un sporta komentētājs. Amatierteātra režisora statusā darbojies Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas teātra studijā «Griesti» un Limbažu Tautas teātrī. 

Pirmie arbūzi un melones

18.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piemājas zemnieku saimniecībā «Cīruļi» Māris Zvirbulis jau otro gadu nodarbojas ar saldās un Latvijas apstākļiem eksotiskās ogas, tas ir, arbūza, audzēšanu. Ir arī melones. 

Karstums dara savu

16.Augusts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Nu ir sajūtas beidzot kā vasarā – saulīte lutina, es teiktu, ka pat nedaudz par daudz. Bet nesūdzēšos, jo dažubrīd sajūta kā tajā anekdotē, ka vasaras trešajā mēnesī aiz priekiem pat krāsni varētu iekurināt. Cilvēki peldas, ēd saldējumu un izbauda labo laiku. Veikalos saldējumu izvēle ir krietni sarukusi, jāņem tas, kas palicis, ja gribas atvēsināties, bet labi, ka vispār ir. 

Kopienu spēks

12.Augusts, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē aktualizējies jautājums par kopienām. Cilvēki nereti meklē atbildes par to, kas ir kopienas, kā tās veidojas, kā paši var iesaistīties kādā no tām. 

Radoša tikšanās Mazslacas bibliotēkā

12.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Saulainajā 10. augusta pēcpusdienā pie Mazsalacas pilsētas bibliotēkas pulcējās mazsalacieši, lai tiktos ar projekta Valdemārs. Viks. Indiāņi bibliokuģa komandu – godaviesi viceadmirāli Gaidi Zeibotu, rakst­nieku Viku (Viktoru Kalniņu), zvejnieku un gleznotāju Andri Skuju, Salacgrīvas bibliotēkas vadītāju Hedvigu Inesi Podziņu un žurnālistu, grāmatu sastādītāju Gintu Šīmani.

Atkritumu epopeja

11.Augusts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Es precīzi nezinu, cik māju iedzīvotāji met atkritumus konteineros pie ēkas, kurā es dzīvoju, bet tas šo situāciju nemaina.

Aktīvie jaunieši Beverīnā

9.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Beverīnas jaunieši ir aktīva kopiena Valmieras novadā. Arī vasarā viņi īsteno dažādas aktivitātes un aicina arī citus novada jauniešus ciemos. Uz sarunu aicinājām MARIKU DAĻECKU, jaunatnes lietu speciālisti Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā.