Evelīna Tinusa

Evelīna Tinusa

Ziemā – slēpo, vasarā – rollero

21.Maijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Sports ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, tieši slēpošana un rollerslēpošana ir viena no grūtākajām izturības disciplīnām, kur tiek intensīvi nodarbinātas visas muskuļu grupas. Vienlaikus tiek trenēta izturība, spēks un līdzsvars, – tā saka cēsnieks, sportists, Valsts policijas darbinieks KĀRLIS LIEPIŅŠ, kura kādreizējās profesionālās gaitas kā biatlonistam un distanču slēpotājam tagad pārtapušas hobijā. 

Vēlēties – tas ir atslēgvārds!

14.Maijs, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Iepazīstieties – NATĀLIJA JUŠKOVA. Ar sevi viņa iepazīstina kā ar mammu, Cēsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības projektu vadītāju un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona Cēsu nodaļas vadītāju, taču citiem mēdz atbildēt vienkāršāk – ka darbojas ar uzņēmējiem, ir uzņēmēju balss un atbalsts, piesaista investīcijas reģionam vai organizē pasākumus uzņēmējiem. 

Studentiem socializēšanās ir svarīga

11.Maijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

No 2020. gada 13. marta Covid-19 pandēmijas dēļ studijas visās augstskolās notiek attālināti, un tas ir licis gan izglītības iestādēm, gan studējošajiem saskarties ar pārmaiņām un sarežģījumiem. Ir jāpielāgojas attālinātajām studijām, lai tās būtu tikpat efektīvas un produktīvas kā klātienes studijas.