Gita Dukure

LV100 un T. Ūdera novembris Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā

7.Novembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Šis gads ir neapšaubāmi īpašs ar Latvijas simtgadi. VDMV vēlas atgādināt to, ka šis ir arī Valmieras pusē dzimušā mākslinieka T. Ūdera 150. dzimšanas dienas gads. Tādējādi skolā novembrī skatāmas Latvijas simtgadei veltīta izstāde «Burts. Vārds. Dzimšana», kas eksponēta skolas galerijā «K2», un māksliniekam veltīta izstāde «Plenēra prakse Ainažos, veltīta Teodora Ūdera daiļradei», kas aplūkojama skolas 1. stāva foajē.

Japānas nakts Valmieras Mākslas vidusskolā

13.Aprīlis, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Lai dažādotu un bagātinātu 2. līdz 7. klašu profesionālās ievirzes izglītības programmas «Vizuāli plastiskā māksla» audzēkņu mācību procesu, Valmieras Mākslas vidusskolā jau otro gadu norisinājās alternatīvs mācību pasākums. Pagājušajā gadā temats bija Ēģipte, savukārt šogad — Japāna.

Vissvarīgākais — būt labam cilvēkam

22.Aprīlis, 2015
Valmierietis
Laikrakstā

KRISTĪNE ZEMĻICKA-BRĀLĒNA ir gan skolotāja Valmieras Valsts ģimnāzijā un Valmieras Mākslas vidusskolā, gan pašnodarbināta māksliniece, kas rada dažāda veida grafisko dizainu, apglezno porcelāna traukus, flīzes, vada kursus pieaugušajiem un radošās darbnīcas. Par spīti aizņemtībai viņa ir lieliska mamma divām meitām un sieva, velta nedalītu uzmanību kopīgām ģimenes aktivitātēm.

Jauno mākslinieku veiksmes stāsti

22.Oktobris, 2014
Izglītība
Laikrakstā

Karjeras nedēļas ietvaros 14. oktobrī Valmieras Mākslas vidusskolā viesojās skolas absolventi, bijušie kursa biedri Artūrs Lācis, Kristīne Valtiņa un Jānis Šnē. Artūrs skolā apguva interjera dizainu, Kristīne  — reklāmas dizainu, Jānis — apģērbu dizainu.