Gita Kārkliņa

Gita Kārkliņa

Gatavojas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

12.Marts, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Šovasar no 6. līdz 12. jūlijam Rīgā notiks XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki – lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas pulcēs tūkstošiem dziedātāju, dejotāju un dalībnieku no mākslinieciskajiem kolektīviem Latvijā un diasporā.

Par nodokļiem un nodevām

11.Marts, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Aizdomājos par pievienotās vērtības nodokli jeb PVN, kuru maksājam ikreiz, kad iegādājamies kādu produktu vai pakalpojumu. Tā aizstāvji uzskata, ka šis ir viens no taisnīgākajiem nodokļiem, kas veicina vienlīdzību, jo tas atkarīgs no patēriņa apjoma – jo vairāk pērc, jo vairāk maksā.

Valmieras tehnikuma audzēkņi «Citā Bazārā»

11.Marts, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Sestdien, 7. martā, tirdzniecības centrā «Domina Shopping» Rīgā norisinājās gada lielākais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums «Cits Bazārs», kurā ar pašu izgudrotiem un radītiem produktiem tirgojās 270 pārstāvju no visas Latvijas.

Jauniešu mājā atklāts grāmatu maiņas punkts

11.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmdien, 9. martā, Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2, norisinājās grāmatu maiņas punkta atklāšanas pasākums. Interesenti šeit var atnākt ar savu grāmatu, ko ir izlasījuši ar aizrautību, un dalīties ar to, bet apmaiņā paņemt sev kādu citu interesējošu grāmatu. 

Jaunieši par mentālo veselību

5.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2, 4. martā norisinājās forums «Mentālā veselība». Pirms pasākuma sarunājos ar Selgu Skrastiņu, kura kopā ar vietējiem jauniešiem šo pasākumu izveidoja, kā arī tā vadītāju Paulu Beatrisi Pupuri.

Cilvēkus par mašīnām, mašīnas par cilvēkiem

4.Marts, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

26. februārī Vidzemes Inovāciju nedēļā Vidzemes Augstskolā apmeklēju semināru «Digitalizācija: iespējas un izaicinājumi». Bija diskusijas par digitalizāciju izglītībā un uzņēmējdarbībā, bet ne par to rakstīšu.