Kristaps Matisons

Edvardam Glāzeram – Eiropas BMX sezonas kauss!

20.Septembris, 2019

Valmierietis Edvards Glāzers izcīnījis uzvaru Eiropas BMX kausa izcīņas 10 posmu kopvērtējumā junioru grupā! Šīs sacensības norisinājās desmit posmos no šā gada marta līdz septembrim, junioru vīru grupā pavisam startēja 104 dalībnieki.

6. Valmieras Grand Prix BMX triumfē Edžus Treimanis

10.Septembris, 2019

BMX kluba «Tālava» velotrasē atpūtas parkā «Avoti» augusta pēdējā nedēļas nogalē norisinājās vērienīgas BMX sacensības, kur kopā piedalījās 364 velosportisti. Sacensību pirmajā dienā notika 6. Valmieras Grand Prix BMX, kur par uzvarētāju spēcīgākajā vīru klasē kļuva Edžus Treimanis. Dienu vēlāk šī gada titulu Latvijas Meistars BMX ieguva Rinalds Jānis Kārkliņš.

4. Valmieras Grand Prix BMX izcīna Veide, Latvijas meistara titulu — Helvijs Babris

8.Septembris, 2017

Pagājušās nedēļas nogalē BMX kluba Tālava velotrasē atpūtas kompleksā Avoti pie Valmieras divas dienas risinājās vērienīgas BMX sacensības, kur piedalījās 265 velosportisti. Sacensību pirmajā dienā notika 4. Valmieras Grand Prix BMX sacensības, kur par uzvarētāju spēcīgāko vīru klasē kļuva Rihards Veide. Dienu vēlāk par 2017. gada Latvijas Meistaru BMX kļuva Helvijs Babris.

Ainārs Počs kļūst par 19. Vidzemes čempionu golfā

25.Augusts, 2017

Golfa laukumā Avoti pie Valmieras norisinājās 19. Vidzemes čempionāts golfā, kurā uzvarēja Ainārs Počs no Valmieras. Paralēli notiekošajos turnīros 19. Vidzemes kausu izcīnīja Aldis Strads no Gulbenes. 18. Vidzemes kausu dāmām ieguva valmieriete Paula Egle, bet 2. Vidzemes čempiones titulu izcīnīja Vizma Pūce no Siguldas.

Aizvadīta lieliska sezona!

5.Janvāris, 2017

Tā droši var teikt, pārskatot BMX sporta kluba Tālava/VBSS sportistu aizvadītajā gadā sasniegtos rezultātus. Vecā gada nogalē BMX braucēji pulcējās Strazdiņa ziemas iekštelpu treniņu bāzē Indoor pie Valmieras, kur atzīmēja sekmīgi noslēgto 2016. gada BMX sezonu un saņēma Ziemassvētku dāvanas.

Valmieras Grand Prix BMX izcīna Kristens Krīgers, Latvijas BMX meistara titulu — Ansis Uškaurs

6.Septembris, 2016

Nedēļas nogalē BMX kluba Tālava velotrasē divas dienas norisinājās SCO Centrs BMX velotrases 15 gadu jubilejas sacensības. Sacensību pirmajā dienā norisinājās Valmieras Grand Prix BMX 2016, kur par uzvarētāju spēcīgāko vīru klasē kļuva jelgavnieks Kristens Krīgers. Dienu vēlāk 2016. gada Latvijas BMX Meistara titulu izcīnīja Ansis Uškaurs no Rīgas.

SCO Centrs BMX velotrase svinēs 15 gadu jubileju

2.Septembris, 2016

Šo sestdien un svētdien BMX kluba Tālava velotrasē norisināsies SCO Centrs BMX velotrases 15 gadu jubilejas sacensības, kurās piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti, kā arī ārvalstu viesi. Sestdien, 3. septembrī, notiks Valmieras Grand Prix BMX 2016, bet svētdien norisināsies Latvijas Meistars BMX 2016 un 12. Valdeko klubu kauss BMX.

Pirmo reizi Avotos — LTS kausa Open sacensības

11.Augusts, 2016

Aizvadītās nedēļas nogalē no 4. līdz 7. augustam golfa un tenisa kluba Avoti tenisa kortos norisinājās Latvijas Tenisa savienības (LTS) kausa Open sacensību Valmieras posms. Šis bija pirmais LTS kausa Open posms Latvijā, kas notika ārpus Rīgas reģiona.