Marta Cekule

Drīzumā uz skatuves iestudējums «Jaunākā brāļa vasara»

29.Septembris, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

2. oktobrī Valmieras teātrī gaidāma ievērojamā latviešu dramaturga Gunāra Priedes lugas «Jaunākā brāļa vasara» pirmizrāde Ineses Mičules režijā. Šī ir luga, kuru jauns cilvēks rakstījis jaunībai, un šajā izrādē uz Valmieras teātra Lielās zāles skatuves debitēs seši jaunākās paaudzes aktieri.

Valmieras teātris sāk 98. sezonu

23.Jūlijs, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pēc ieilgušās pauzes, sanākot atkal kopā, ar kopsapulci un tradicionālo Valmieras teātra kolektīva kopbildi 21. jūlijā uzsākta jaunā, 2020./2021. gada sezona. Tika sumināta ilggadējā Valmieras teātra aktrise Vizma Kalme 80 gadu jubilejā, otro gadu ieviesta tradīcija doties apraudzīt aizgājušos kolēģus pilsētas kapos. Šogad teātra uzmanības centrā latviešu un ārzemju dramaturģijas klasika un sadarbībā ar jaunajiem režisoriem atvēlēta vieta arī radošiem eksperimentiem. 

Aktrisei Skaidrītei Putniņai – 75!

7.Februāris, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

10. februāra jubilāre Skaidrīte Putniņa Valmieras teātrī ienāca 1968. gadā. Beigusi Baltijas flotes teātra studiju, viņa no Liepājas pārcēlās uz dzīvi Valmierā. Valmieras teātris kļuva par viņas pirmo un vienīgo darba vietu. 

Hamlets atgriežas Valmierā

8.Marts, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Trešo reizi Valmieras teātrī atgriezīsies pasaulē visbiežāk iestudētais un interpretētais Viljama Šekspīra šedevrs «Hamlets», šajā reizē Indras Rogas režijā.