Sandra Kaufmane

Nenogurdināmais soļotājs Raitis Lērme

14.Oktobris, 2022
Sports
Laikrakstā

Ja jūs sastopat kungu labākajos gados enerģiski soļojam no Kocēniem līdz Dzelzs tiltam Valmierā un atpakaļ vismaz četras reizes nedēļā, tad ziniet, tas ir mūsu novadnieks Raitis Lērme. Viņam piemīt apbrīnojami jauneklīgs spriganums un neizmērojams kustību prieks.

Valmierieši – mājup ar medaļām

16.Augusts, 2022
Sports
Laikrakstā

13. augustā vieglatlētikas veterānu ceļi veda uz Tukumu. Ne tikai pēc smukuma, jo tā mums pietiek pašiem, bet uz cīņu par medaļām 8. Latvijas čempionātā vieglatlētikā vecmeistariem. 

Valmieriešu uzvara Jāņa Daliņa stadionā

22.Marts, 2022
Sports
Laikrakstā

12. martā Valmierā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 59. sporta spēles vieglatlētikā telpās. Mājinieki ar lepnumu sagaidīja viesus no 29 pašvaldībām J. Daliņa stadiona viegl­atlētikas manēžā.

Veterānu starti sniegotajā Tartu

10.Decembris, 2021
Sports
Laikrakstā

Decembra sākumā sniega māte bagātīgi purināja savus spilvenus, tomēr valmierieši nenobijās un 4. decembrī devās uz Tartu, kur Universitātes sporta hallē norisinājās atklātais telpu čempionāts vieglatlētikā veterāniem no Lietuvas, Latvijas, Somijas un Igaunijas. Izcīnītās vietas tika noteiktas, pamatojoties uz starptautiskajām WMA koeficientu tabulām.

Ar stiprām saknēm Valmierā

27.Oktobris, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

27. oktobrī ARVĪDS KAUFMANIS svin 90. dzimšanas dienu. Skaisti un bagāti gadi, kuros piedzīvots, kā mainās pasaule un tās kārtība.

Valmierieši rudens krosā Jēkabpilī

15.Oktobris, 2021
Sports
Laikrakstā

Latvijas veterānu sporta spēļu rudens krosa sacensības norisinājās Jēkabpils Mežaparkā. Kopā ar skrējējiem no citiem Latvijas novadiem krosā piedalījās arī Valmieras skrējēji. Atbilstoši savai vecuma grupai dalībniekiem bija jāpieveic 1 km, 2 km, 3 km, 5 km vai 8 km distance.

Zelts, sudrabs, bronza un rekordi valmieriešiem

27.Augusts, 2021
Sports
Laikrakstā

20. augustā Valmieras jauneklīgie veterāni ar labām domām un sporta kurpēm somās devās uz Ventspili, lai piedalītos 7. Latvijas čempionātā un 8. Baltijas čempionātā vieglatlētikā. Kā allaž sacensības iesāka sprinta meistari. 

Vija un Arvīds ar sauli sirdī

13.Augusts, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

1958. gadā, pēc studijām Rīgas pedagoģiskajā institūtā, blondā Rūjienas meitene Vija Liepiņa ierodas savā jaunajā darba vietā – Alojas Ausekļa vidusskolā. Tur jauno skolotāju sagaida pulciņš kolēģu un arī – viņas īstais.

Laila Ceika. Ar gribasspēku

18.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Viņa ir bijusi ātrākais ziņnesis, 2009. gadā pieveicot piecus Turaidas pils torņa stāvus, kopā 139 pakāpienus. Valkas novada četrcīņas uzvarētāja. 2001. gadā kopā ar komandu startējusi piedzīvojumu sacensībās maršrutā Ainaži – Kuiviži – Salacgrīva – Vitrupe – Ķurmrags – Tūja – Vārzas – Lauči, pieveicot kopējo garumu ~60 km 10:58,33 stundās. Viņas maratona rezultāts 3:06:33 joprojām ir labākais Latvijā starp piecdesmitgadīgajām dāmām.

Mūsu jubilāre Līga

15.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

25. maijā skaistu dzimšanas dienu svinēja Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene. Viņas dzimšanas gadā ir izveidota Valmieras Bērnu un jauniešu sporta skola, bet viņas dzimšanas dienā pirms 29 gadiem ir dibināts Valmieras vieglatlētikas klubs, par kura statūtu apstiprināšanu lēmumu parakstījis Valmieras rajona Tautas deputātu padomes valdes priekšsēdētājs, vēlāk Latvijas prezidents Andris Bērziņš.

Atnāca, ieraudzīja, uzvarēja

20.Aprīlis, 2021
Sports
Laikrakstā

Mūsu lepnums, visbagātākā Latvijas veterānu rekordu īpašniece Marta Ādamsone sacensībās sāncensēm neatstāj nekādas cerības. Par viņu var teikt – atnāca, ieraudzīja, uzvarēja. Rodas jautājums – kā tas ir iespējams?

Jāņa Daliņa dzimšanas dienā

11.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

5. novembrī izcilajam valmierietim Jānim Daliņam bija 116. dzimšanas diena. Šim notikumam par godu pēdējos piecus gadus norisinājās Daliņa piemiņas skrējiens no soļotāja mājām Valmierā līdz viņa dzimtajām mājām Brenguļos.

Valmieras vieglatlēti sacenšas Rojā

28.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

22. augustā uz Latvijas pašvaldību 57. sporta spēlēm Rojā devās stiprie un izturīgie Valmieras vieglatlētikas veterāni. Pēc saulainajām dienām atjaunotais Rojas stadions sportistus sagaidīja mākoņos tinies un ik pa laikam ņipri rasināja lietus.

Par godu Jāņa Daliņa 115. dzimšanas dienai

5.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Sestdien Valmierā pie stadiona pulcējās skrējēji un soļotāji, lai pieminētu Jāni Daliņu, noliktu ziedus un iedegtu sveces pie izcilajam valmierietim veltītā akmens. Zināms, ka soļotājam bija nieks ik dienu aiziet no Brenguļiem uz Strenčiem un atpakaļ, lai pārnestu pasta sūtījumus. Tādēļ olimpiskā vicečempiona 115. dzimšanas dienai par godu gājām, skrējām un soļojām no Valmieras uz Brenguļiem. Prieks, ka interesentu skaits pieaug, šogad jau 58 dalībnieki.

J. Daliņam veltītais piemiņas skrējiens – 2. novembrī

25.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Kamēr Jāņa Daliņa stadions Valmierā priecē ar jauna un mūsdienīga apveida rašanos, tikmēr aktīvā dzīvesveida piekritēji savus maršrutus izvēlas pilsētas romantiskajās ieliņās vai līkumotajās taciņās Gaujas krastos. Atpūtā aizlēkšojis daudzu tūkstošu skrējēju iemīļotais «Stirnubuks», un kopā ar zeltainajām rudens lapām aizvirpuļojis «Skrien Latvija» noslēdzošais posms Siguldā. Savu uznācienu gaida ledaini sniegotie «Noskrien ziemu» posmi.

Valmieras vieglatlētikas veterāni – sporta spēļu laureāti

27.Jūnijs, 2019
Sports
Laikrakstā

«Ja jau Marta Ādamsone ir, tad metāls būs!» vēstīja Aleksejs Koziņecs pirms došanās ceļā uz Latvijas sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēlēm Salaspilī. Tobrīd Aleksejs vēl nenojauta, cik ļoti viņam bija taisnība. Pat vēl vairāk! Ja kādam šķita, ka debesīs zibeņo, viņš maldījās. Zibsnīja un spoži mirdzēja valmieriešu izcīnītās medaļas. Pavisam 29 zelta, 2 sudraba, 5 bronzas godalgas un komandu kopvērtējumā godpilnā 2. vieta 34 komandu konkurencē!

Valmieriešu starti Pasaules čempionātā Toruņā

7.Aprīlis, 2019
Sports
Laikrakstā

No 23. līdz 30. martam Polijas pilsētā Toruņā norisinājās astotais Pasaules veterānu čempionāts vieglatlētikā telpās. Tajā piedalījās 4367 sportisti no 88 valstīm. Sacīkstēs piedalījās arī Latvijas komanda, kas pieteikto dalībnieku skaita ziņā (67 sportisti) ierindojās 14. vietā. Kas gan būtu mūsu valsts komanda bez valmieriešu līdzdalības?