Sanita Putniņa

Par kooperācijas nozīmi lauksaimniecībā un mežsaimniecībā

13.Janvāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Aizvadītais gads ar Covid-19 izraisīto pandēmijas uzliesmojumu visā pasaulē radīja negaidītu pagriezienu arī Latvijas lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvu darbībā, liekot straujāk pielāgoties jaunajiem apstākļiem, ikdienas procesos ieviešot digitalizāciju, kā arī mobilizēties savu biedru – lauksaimnieku un meža īpašnieku – saražotās produkcijas veiksmīgai realizācijai dažādu ierobežojumu apstākļos.

Pēc pieredzes uz Somiju

28.Februāris, 2018
Ekonomika
Laikrakstā

Februāra sākumā Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija ar Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu iesāka bezmaksas apmācības «Kooperatīvu ekonomiska un pārdomāta vadība», kurās pieteicās vairāku lauksaimniecības un mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību vadītāji.

Gada labākie kooperatīvi — Bites, Avots, VAKS

2.Februāris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) organizētā konkursa «Gada labākais lauksaimniecības/mežsaimniecības kooperatīvs 2015» noslēguma pasākumā 29. janvārī Bīriņu pilī par labākajiem kooperatīviem pēc balsošanas rezultātu apkopošanas atzīti divi piena nozares kooperatīvi — «Bites» un «Avots», kā arī graudu audzētāju kooperatīvs «VAKS». Savukārt par 2015. gada kooperatīvu izaugsmē apbalvots mežsaimniecības kooperatīvs «Mežsaimnieks».