Sarmīte Praudiņa

Daudzkrāsainais rudens Naukšēnu pagasta bibliotēkā

4.Oktobris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nemanot aizsteigusies vasara, kuras laikā bibliotēkas apmeklētājiem tika piedāvātas daudzveidīgas izstādes: Naukšēnu vidusskolas audzēkņu rokdarbu izstāde «Viss labs, ko māk», Baibas Dālbergas fotoizstāde «Piliens», pansionāta «Rūja» iemītnieku darināto rokdarbu izstāde. Vasaras periodā bērni aktīvi lasīja «Bērnu, jauniešu žūrijas» grāmatas.

Ar cerīgu skatu nākotnē

18.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tā varētu teikt par šī gada sākumu, bet paiesim dažus soļus atpakaļ. Janvāris, kā parasti, ir pārskata mēnesis, un daži secinājumi par pagājušo gadu. Varu teikt, ka bibliotēkas šajā laikā ir bijušas prioritāro iestāžu sarakstā, jo slēgtas bijušas tikai īslaicīgus posmus.

Svētku mēnesis Naukšēnu pagasta bibliotēkā

29.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Novembris bibliotēkā aizsākās ar tikšanos – mūsu viešņa bija dietoloģe, uztura speciāliste Lolita Neimane, kura vienkāršā valodā atgādināja jau zināmas, bet mazliet piemirstas lietas par pareizu uzturu un ēšanas paradumiem. Lektore uzsvēra, ka Latvijas veikalos esot ļoti labi piena produkti, kuri nav gatavoti no piena pulvera, un ka vistas gaļas produkti nesatur antibiotikas un hormonus. Liekā svara un aptaukošanās problēma slēpjas mazkustīgumā – datori, telefoni un televizori.

Pusotra stunda ar Ingunu Baueri

30.Augusts, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rakstīšana ir mana aizraušanās un lielākais prieks. Tā par sevi saka literāte, inženiere, pedagoģijas maģistre Inguna Bauere. Viņa par savu dvēseles pilsētu sauc Liepāju, bet, pēc studijām apprecējusies. pārcēlās uz dzīvi Vecpiebalgā. Sākumā darbs kolhozā, tad vairāk nekā desmit gadi nostrādāti Vecpiebalgas vidusskolā un tikpat —  Ērgļu profesionālajā vidusskolā.

Saistošā sarunā ar Armandu Puči

1.Aprīlis, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu pagasta bibliotēkā viesojās žurnālists, vairāku grāmatu autors, raidījuma OvertimeTV vadītājs Armands Puče. Uz tikšanos bija ieradušies gan grāmatu lasītāji, gan sporta cienītāji.

Pasaules apceļotāji ierodas ar retro ugunsdzēsēju auto

12.Novembris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai atzīmētu Latvijas Republikas dibināšanas 97. gadadienu, biedrība «AMC Baltijas zvaigznes» kopā ar «Pasaules latviešu klaidoņu brālību» un izdevniecību «Jumava» ekstrēmu pasākumu cienītājiem organizēja divu dienu ekspedīciju pa Latviju ar pasaules ceļus un neceļus izbraukušu retro ugunsdzēsēju auto Mercedes Benz 1113 B.