Sarunājās Vera Grāvīte

Annija Sabule: «Biatlons ir māju sajūta, drosme, spēks, nebeidzama vilšanās un tikpat liela gandarījuma sajūta»

23.Janvāris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

ANNIJAS SABULES sirds vienmēr ir bijusi Priekuļos. Tur tika aizvadīti bērnības un pamatskolas gadi, tieši Priekuļos aizsākās lielā mīlestība pret biatlonu. Mācības Annija turpināja Cēsu Valsts ģimnāzijā. Pašlaik viņa ir Vidzemes Augstskolas studiju programmas «Komunikācija un sabiedriskās attiecības» 3. kursa studente.

Agita Berga: Arī mazās uzvaras jānosvin, un, vēlāk atskatoties, tās nemaz nav tik mazas

12.Decembris, 2018
Viesis
Laikrakstā

Jau skolas laikā AGITAI BERGAI bija daudzas un dažādas aizraušanās, tostarp sporta tūrisma pulciņi. Interese par tūrismu Agitu nepameta arī vidusskolā, tā rezultātā dzimusi jelgavniece uzsāka studijas Vidzemes Augstskolā studiju programmā «Tūrisma organizācija un vadība». Ar to darbība tūrisma nozarē neapsīka, un pašlaik Agita ir piedzīvojumu organizācijas «Lūzumpunkts» mazo projektu vadītāja, kā arī brīvprātīgā Pasaules Latviešu jaunatnes seminārā 2x2. Uz jautājumu, vai to var saukt par sapņu darbu, atbild ar smaidu: «Tā arī ir!»

Andris Jenerts: «Darot daudz, tu saproti, kas tev patīk un kas sanāk»

14.Novembris, 2018
Izglītība
Laikrakstā

2012. gadā kļuvis par Latvijas izcilnieku, 2016. gadā par Laiks Ziedonim laureātu, jau 11. klasē būdams, pasniedza 3D modelēšanas apmācības skolotājiem, tajā pašā laikā Siguldā organizēja Latvijas lielākās robotikas sacensības, šobrīd māca bērniem informātiku un studē Vidzemes Augstskolas studiju programmā «Mehatronika». Andris Jenerts labprāt dalās savā stāstā, kā paveikt daudz un vēl vairāk.