Toms Markss

Eiropas BMX čempionāts Latvijas un Vidzemes reģiona ekonomikai piesaistījis vairāk nekā 800 000 eiro

18.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2019. gada Eiropas BMX čempionāts, kas no 11. līdz 14. jūlijam notika Valmierā, Latvijas valsts ekonomikai piesaistīja 815 000 eiro, tajā skaitā 501 000 eiro ārvalstu naudas līdzekļu. To apliecina veiktais pētījums par šī sporta notikuma ietekmi uz valsts un Valmieras ekonomiku, ko pēc Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) iniciatīvas sagatavoja SIA «KEKonsultācijas».

Ievērojamas izmaiņas SEB MTB maratona Cēsis – Valmiera posma distancēs

14.Aprīlis, 2015
Sports
Portālā

Mazāk par divām nedēļām atlicis līdz tautas populārākā riteņbraukšanas seriāla - SEB MTB maratona – pirmajam posmam. Piedāvājam apskatu par posmu, kas notiks 26. aprīlī un savienos divas Vidzemes pilsētas: Cēsis – Valmiera. Ievērojamas pārmaiņas skārušas “Skandi motors” distanci, bet “Virši – A” braucienā, domājot par dalībnieku ērtībām, mainīta starta vieta.

Notiks SEB MTB maratona 1. posma Cēsis – Valmiera trašu apskates

14.Aprīlis, 2015
Sports
Portālā

Sestdien, 18. aprīlī, nedēļu un vienu dienu pirms jaunās SEB MTB maratona sezonas sākuma norisināsies 1. posma Cēsis – Valmiera trases apskate. Skandi motors distances trases apskates sākums no Cēsu Pils laukuma būs pulksten 12:00, bet Virši – A brauciena apskates sākums šajā pat vietā sāksies pulksten 12:30.

Latvija — ranga līdere BMX sportā

8.Augusts, 2014
Sports
Laikrakstā

Publicēts Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Olimpiskais rangs BMX riteņbraukšanā pēc aizvadītā pasaules čempionāta. Pateicoties labi aizvadītajām svarīgajām sacensībām, ranga pirmajā vietā atrodas Latvija, kas aiz sevis atstāj Franciju un ASV. Par svarīgajiem punktiem labi šovasar cīnījušies vairāki Valmieras BMX sportisti.

Smiltenē uzvar Lejiņš un Puroms, Štrombergs pošas uz Berlīni

13.Jūnijs, 2014
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā sestdienā Smiltenes novada Silvas BMX trasē tika aizvadītas SMScredit.lv BMX čempionāta trešā posma sacensības, kurās startēja 283 dalībnieki ne vien no Latvijas, bet arī Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas, — tas ir Smiltenes posma rekords pēdējo 15 gadu laikā.

Nedēļas nogalē norisināsies pirmā VAČH zvaigžņu spēlē

1.Marts, 2012
Sports
Portālā

3. un 4. martā VOC ledus hallē norisināsies pirmā Vidzemes atklātā čempionāta hokejā zvaigžņu spēle. Sestdien laukumā tiksies 1. līgas spēlētāji, kas būs sadalīti Raita Brakša un Ilgvara Plētiena komandās, bet dienu vēlāk spēkiem mērosies 2. līgas komandas, kuru kapteiņi būs Jānis Bikiņš un Andris Abrāmovs.