Valdis Vanags

Iespējams, labākie ūdens tūristi starp kalnu tūristiem. 1987. gads. II

19.Janvāris, 2022
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Turpinām publicēt sporta kompleksa Baiļi saimnieka VALDA VANAGA pašrocīgi rakstītu ilustrētu atskaiti par kādu ekstrēmu pārgājienu pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados uz grūti pieejamu, unikālu dabas objektu Sareza ezeru Pamira kalnos, kas atrodas Tadžikistānas (toreizējās Tadžikijas PSR) teritorijā. Šodien – otrā no trim lappusēm.

Iespējams, labākie ūdens tūristi starp kalnu tūristiem. 1987. gads. I

12.Janvāris, 2022
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Patlaban top Latvijas kalnu tūristu arhīvs, arī Liesma publicējusi šos materiālus. Šodien sākam publicēt – būs interesanta lasāmviela pavisam trim trešdienām – sporta kompleksa Baiļi saimnieka VALDA VANAGA pašrocīgi rakstītu ilustrētu atskaiti par kādu ekstrēmu pārgājienu pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados uz grūti pieejamu, unikālu dabas objektu Sareza ezeru Pamira kalnos, kas atrodas Tadžikistānas (toreizējās Tadžikijas PSR) teritorijā.

Par BMX trasēm un ne tikai

26.Jūlijs, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Eiropas BMX čempionāts Valmierā godam aizvadīts. Organizatoriskā ziņā mani kā skatītāju viss apmierināja. Pateicos organizatoriem par man personīgi atsūtīto ielūgumu. Vienīgi kaitināja pārmērīgā pašslavināšanās no tēmas mēs bijām vareni, esam vareni un būsim vareni.

Administratīvi teritoriālā reforma Valmierā un tās apkārtnē

28.Februāris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

1. Valmierai jāpievieno teritorijas no Kocēnu, Beverīnas, Burtnieku novadiem. Tas jādara tagad, kad notiek reforma. Vienkāršoti runājot, Valmiermuiža un Kocēni, kā arī teritorijas, kuras ekonomiski un ģeogrāfiski pārsvarā ir saistītas ar Valmieru, jāpievieno Valmieras pilsētai.

Par distanču slēpošanu Valmierā

1.Februāris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

1. Ir mīts, ka, notiekot globālai sasilšanai, ziemas nav un nebūs. Ziema ir un parasti garāka nekā vasara, kuras aktīvā, atpūtai piemērotā daļa parasti nav garāka par 10 – 12 nedēļām, proti, nepilni trīs mēneši. Toties ziemas aktīvais, ziemas sporta veidiem piemērotais laiks nekad nav bijis mazāks par 10 nedēļām, kā tas bija 2017.-18. gada ziemā, kura uzskatāma par katastrofiski īsu. Šoziem (29.01.19.), izlaižot vienu nedēļu decembrī, Baiļi jau ir nostrādājuši astoņas nedēļas.

Jaunie ST tarifi

16.Februāris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Slēpošanas centrs Baiļi vienmēr ir bijis būtiski atkarīgs no elektroenerģijas nodrošinājuma un tā cenas. Laiki un pārmaiņas ir bijušas dažādas, bet vienmēr ar elektroenerģijas piegādātāju, lai arī ne bez grūtībām, ticis atrasts abpusēji pieņemams risinājums.

Jaunie Sadales tīkla tarifi

30.Novembris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

 

Slēpošanas centrs Baiļi vienmēr ir bijis būtiski atkarīgs no elektroenerģijas nodrošinājuma un tās cenas. Laiki un pārmaiņas bijušas dažādas, bet vienmēr ar elektroenerģijas piegādātāju, lai arī ne bez grūtībām, ticis atrasts abpusēji pieņemams risinājums. Tagad, pēc jauno Sadales tīkla (ST) tarifu ieviešanas, ir iestājies ekonomisks strupceļš.