Bērni no Ukrainas apciemoja Valmieru

1.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Skolēnu rudens brīvlaikā Valmieras novadā notika nometne, kurā piedalījās 16 bērni no Ukrainas pilsētas Čortkivas.

Nometnes mērķis bija iepazīt izglītības iestāžu, tostarp interešu izglītības, piedāvājumu Valmieras novadā, kā arī apskatīt un izmēģināt piedāvāto sporta infrastruktūru. Nometnē piedalījās bērni, kuru vecāki aizstāv Ukrainas neatkarību Krievijas sāktajā karā.

«Palīdzam Ukrainai dažādos veidos jau kopš kara pirmās dienas, nometnes bērniem ir viens no svarīgākajiem atbalsta veidiem. Nedēļas garumā Valmierā bērni izbaudīja drošu un mierīgu vidi, sportiskas un radošas aktivitātes, jautru kopābūšanu,» tā Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. To apliecināja arī Čortkivas pilsētas pašvaldības vadītājs Volodimirs Šmatko, tiešsaistē pateicoties par nometnes rīkošanu un sakot, ka «Latvija ir daudzos veidos apliecinājusi, ka ir maza valsts ar lielu sirdi. Tas, ko jūs darāt, ir nenovērtējami».

UKRAINAS BĒRNI nometnes noslēgumā tikās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un citiem nometnes atbalstītājiem un rīkotājiem. Ukrainas bērni un viņu pavadītāji teica vislielāko paldies par rudenīgo un mierīgo nedēļu Valmierā. Foto no pašvaldības arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru