Bērni stāsta par Sibīriju

19.Jūnijs, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Noslēdzies gadskārtējais fonda «Sibīrijas bērni» rīkotais zīmējumu konkurss, kurā piedalījās arī Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» audzēkņi.

«Vindas» audzēknes Kristiana Zvirgzde un Annika Brēža kopā ar skolotāju Ingu Loginu viesojās Rīgas pilī, kur visus klātesošos uzrunāja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Abas meitenes konkursā ieguva speciālbalvas.

«Esmu lepna par savām meitenēm. Pabijām Prezidenta pilī 14. jūnijā, kas latviešu tautai ir sēru diena un sāpīgas atmiņas daudzās ģimenēs. Mēs mēģinājām iejusties šajos stāstos un parādījām šo sajūtu, ielikām mākslā. Tas bija mūsu sirds stūrītis, mūsu stāsts par šo smago laiku Latvijas vēsturē, cilvēku liktenī. Lepojos ar visiem, kas vēlējās piedalīties šajā konkursā, konkurence bija liela,» sacīja «Vindas» skolotāja Inga Logina, sakot paldies arī fonda vadītājai Dzintrai Gekai par iespēju dalībai. 

LEPNAS PAR PADARĪTO. «Vindas» audzēknes Kristiana Zvirgzde un Annika Brēža kopā ar skolotāju Ingu Loginu, viesojoties Prezidenta pilī. Foto no Ingas Loginas personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru