Bibliotēkas darbā "rāmju" nav!

- 28.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par sevi viņa saka: «Esmu dzimusi, augusi, skolojusies un no studijām atgriezusies Valmierā. Visu savu dzīvi, savu prieku esmu ieguldījusi šajā pilsētā un novadā, jūtos lepna un arī daļa no tā. 

Man jau sen to gribējies skaļi pateikt! Esmu arī priecīga par to, ka šobrīd esmu Strenčos un man ir iespējas uzzināt vēl vairāk. Valmieras novads, kā zinām, ir tikai plašāks un krāšņāks kļuvis, kopš tam pievienojušies arī Strenči.» Kopš jūlija INGUNA DUKURE ir Strenču pilsētas bibliotēkas vadītāja, ar viņu arī šodien Liesmas saruna ne tikai par bibliotēkā atrodamajām grāmatām un periodiku vien. 

Strenčos ieradāties no Vaidavas... Pa vidu taču palika Valmiera ar savām teju neierobežotajām iespējām. Kāpēc tāda izvēle – vieta un darbs?

Te būs garāks stāsts. Mana dzīve sastāv no trim periodiem: skola, tūrisms un tagad – bibliotēka. Tad, kad pienāca pandēmijas laiks, man bija jādomā, ko iesākt. Vai es gaidu, kad atvērsies tūrisms, vai tomēr darīšu to, kas mani iepriecina, un tas vairs nebūs tūrisms, jo saistībā ar Impro esmu kā gide pabijusi gandrīz 100 valstīs.

PIE SAKNĒM DEBESĪS. Tā sauc kurzemnieces Sindijas Mačtamas liela formāta astoņu gleznu sēriju, no kurām sešas šobrīd aplūkojamas Strenču bibliotēkā. Inguna Dukure piestājusi starp Zemnieku un Zāļu sievu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru