Brīnums vispirms notiek mūsos

- 30.Decembris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Piekritīsiet, ka Valmierā, ejot savās ikdienas gaitās gar restorāna «Rātes vārti» galveno ēku, plašo āra terasi un stilīgajiem stikla namiņiem, soļi paši no sevis pierimst, jo visos gadalaikos, un īpaši jau Ziemassvētkus un gadumiju gaidot, tur ikvienu uzrunā ar izdomu veidoti svētku dekori vai pat to stāsti. No gada gadā, no vieniem gada rituma svētkiem uz nākamajiem pilsētai, tās iedzīvotājiem un viesiem šajā vietā ir uzburts Brīnums.

Par to saruna ar divām radošām personībām, uzņēmējiem: SIA «Kantīne B» valdes priekšsēdētāju IVETU BOŠU un «A.M. Dizains», kā arī SIA «A.M. Ziedi» īpašnieku AIVI MEGRI.

Kā aizsākās jūsu radošā sadarbība un kā divu dažādu uzņēmumu vadītāji atrada kopīgu valodu kaut kam tik dvēseliski skaistam?

Iveta: Svētku prieka radītāji esam ne tikai mēs ar Aivi, tās ir arī mūsu abu darbinieku komandas, kas vienmēr ir gatavas idejas īstenot. Sadarbība aizsākās ar mūsu uzņēmuma viesu nama «Brūtes Pļavu Būtes» Kauguru pagasta Mūrmuižā atklāšanu. Sadarbība notika abpusēji. Arī mēs, gatavojot un servējot godību galdus, esam piedalījušies Aivja organizētajos pasākumos. Tiem esam piedāvājuši arī savus ēdināšanas un viesmīlības pakalpojumus. Laika gaitā sapratām, ka mums kopdarbs saskan un ka dažkārt spējam paveikt pat it kā neiespējamo. Piemēram, vienā naktī varam uzburt brīnumu «Rātes vārtos», visapkārt dekoros sakarinot dāvanas. Tas ir dvēseles darbs, kas jādara ar mīlestību, neskaitot ne minūtes, ne arī centus.

IVETA BOŠA un AIVIS MEGRIS: «Svētkus vispirms radām sev, sev tuvajiem, saviem darbiniekiem, klientiem un ne jau reklāmām!» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru