Būs ērtāk uzņemšanas nodaļā

- 27.Janvāris, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcā pabeigta NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūves pirmā kārta.

Jau februāra sākumā iedzīvotāji, kuri griezīsies pēc medicīniskās palīdzības Vidzemes slimnīcā, to saņems pārbūvētajā neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļā. 

Pēc pārbūves ir pilnveidota nodaļas infrastruktūra – pacientu un personāla ērtībām funkcionāli iekārtota vide, pieejamas četras labiekārtotas apskates telpas, manipulāciju telpas, no pārējiem pacientiem atdalīts un paplašināts traumpunkts. Pārbūves darbos un telpu aprīkojumā izmantoti energoefektīvi un mūsdienīgi risinājumi, apgaismojums ar sensoriem, cilvēkiem ratiņkrēslos pielāgota vide, apmeklētāju papildu drošībai gar gaiteņa sienām kalpo gari rokturi. Ārkārtas situācijām un ievērojamam pacientu pieplūdumam gaiteņa sienās ierīkotas papildu konsoles, kas ļauj sniegt pirmo palīdzību pacientam turpat gaitenī, pieslēdzot visas nepieciešamās iekārtas un aparātus. 

LIELS DARBS PADARĪTS. Attēlā Elita Staune, Vidzemes slimnīcas projektu vadītāja (no kreisās), Sandris Apsīts, SIA «Aimasa» valdes priekšsēdētājs, Karīna Krūmiņa, SIA «Aimasa» projektu vadītāja, un Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru