Benita Brila

Vidzemes slimnīcas ārstu saimei pievienojas jauni kolēģi

29.Septembris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rezidentu izlaidumā pilntiesīga ārsta diplomu saņēma pieci jaunie Vidzemes slimnīcas speciālisti – neatliekamās medicīnas ārste Liene Griķe, otolaringoloģe Lāsma Grava, reanimatoloģe anesteszioloģe Marija Kločkova-Toscika, pediatre un neonatoloģe Jevgenija Rudzīte un algologs Matīss Mežals.

Topošie mediķi mācās Vidzemes slimnīcā

19.Augusts, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Šovasar Vidzemes slimnīcā atkal bija sastopami topošie mediķi – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes 10 studenti pēc 3. kursa izgāja māsu jeb klīniskās aprūpes praksi, praksē strādāja 30 māsas no RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Latvijas Universitātes (LU) Rīgas Medicīnas koledžas, LU Rīgas 1. Medicīnas koledžas, LU un RSU un četras vecmātes no RSU un LU. Savukārt no 30. augusta Vidzemes slimnīcā praksi uzsāks vairāk par 20 RSU 6. kursa studentiem, lai strādātu stacionāra nodaļās. 

Sākusies Reanimācijas-anestezioloģijas nodaļas un NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūves projektēšana

14.Aprīlis, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Turpinot sakārtot Vidzemes slimnīcas infrastruktūru, plānots pārbūvēt un paplašināt Reanimācijas-anestezioloģijas nodaļu un Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļu. Aprīļa sākumā parakstīts līgums ar SIA «Nams» par telpu pārbūves projekta izstrādi un autoruzraudzību.

Ambulatoro pacientu drošībai un pakalpojuma pieejamībai

16.Februāris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Nodrošinot ambulatoro pakalpojumu pieejamību, lai iedzīvotāji varētu saņemt speciālista konsultāciju vai izmeklējumu, Vidzemes slimnīca no savas puses veikusi visus nepieciešamos priekšdarbus, ko paredz valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi. Tagad aicinām savus apmeklētājus uz sapratni un sadarbošanos, atgādinot par to ievērošanu. 

SPĒKA kaste – lai Tev spēks veseļoties!

13.Novembris, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Trešdien, 11. novembrī, Lāčplēša dienas noskaņās, Vidzemes slimnīcas Bērnu slimību nodaļa saņēma neparastu dāvanu – SPĒKA kastes, kuru saturu piepildījuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes (VRB) darbinieki. 

Dāvina dezinfekcijas stendu

14.Augusts, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca vakar saņēma lielisku dāvanu – bezkontakta dezinfekcijas stendu SPRAY BOX, ko atveda pats idejas autors latviešu dizaineris Mārcis Ziemiņš. Kā viņš pastāstīja, ideja par šādu stendu tapusi ārkārtas situācijas laikā, cenšoties radīt dizainiski estētisku un drošu dezinfekcijas iekārtu.

Labākai hronisko un paliatīvo pacientu aprūpei

31.Janvāris, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Turpinot darbu pie Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas, šodien tiek atvērta pārbūvētā hronisko pacientu aprūpes nodaļa, kurā uzņemti un ārstēti hronisko slimību pacienti, paliatīvās aprūpes pacienti un īslaicīgās sociālās aprūpes pacienti. 

Topošie ārsti mācās Vidzemes slimnīcā

17.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai piesaistītu jaunus speciālistus un topošajiem ārstiem parādītu darba vidi reģionālā slimnīcā, aizvadītajā nedēļā Vidzemes slimnīcā astoņi Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 5. kursa studenti apguva teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas intensīvajā terapijā.

Praksei izvēlas Vidzemes slimnīcu

29.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šovasar, jau sesto gadu, jūlijā un augustā Vidzemes slimnīcas nodaļās atkal redzami jaunieši mediķu tērpos – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes 3. un 5. kursa studenti.