Benita Brila

Labs darba devējs

23.Novembris, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca saņēmusi Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) apbalvojumu – «Labākais darba devējs valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību kategorijā 2022».

Vidzemes slimnīcā darbu uzsāk jaunie ārsti

12.Oktobris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Sveicam jaunos kolēģus Vidzemes slimnīcas komandā,» teic Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa: «Mēs priecājāmies par jūsu panākumiem studijās, izvērtējām, cik nopietni un atbildīgi praksēs strādājāt plecu pie pleca ar saviem darbaudzinātājiem, kā centāties iekļauties nodaļas dzīvē.

Cilvēkmīle pēc būtības

17.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau pāris nedēļu Vidzemes slimnīcas Reanimācijas un anestēzijas nodaļai ir jauna virsārste dr. Laine Kīna — pieredzējusi, zinoša un ieinteresēta attīstībā. 

Mācās no Rīgas kolēģiem

16.Augusts, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcas ārsti anesteziologi-reanimatologi, ķirurgi un traumatologi izmantojuši lielisko iespēju Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) organizētajā meistarklasē apgūt jaunu, inovatīvu atsāpināšanas metodi.

Novērtē interesi par medicīnu

1.Jūnijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca ar prieku saņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (VPVĢ) ielūgumu pēc Covid-19 laika pārtraukuma atkal piedalīties tradicionālajos Karoga svētkos.

Ceļa locītavas endoprotezēšana ar jaunākās paaudzes aprīkojumu

24.Marts, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcā veikta pirmā ceļa locītavas endoprotezēšana, izmantojot jaunākās paaudzes Aesculap navigācijas sistēmu OrthoPilot. Gadā vidēji slimnīcā tiek izdarītas 110 – 120 ceļu locītavas endoprotezēšanas operācijas. Pie tik intensīvas iekārtu noslodzes pirms 20 gadiem iegādātā Aesculap navigācijas sistēma joprojām ir strādātspējīga, bet fiziski un morāli novecojusi.

Vidzemes slimnīcai – Atzinība par vides pieejamības risinājumiem

10.Decembris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca kā vienīgā ārstniecības iestāde saņēmusi Labklājības ministrijas Atzinību par iekļaujošas un piekļūstamas vides izveidi. Apbalvojums iegūts, izvērtējot Eiropas Savienības reģionālā attīstības fonda līdzfinansēto projektu Nr.: 9.3.2.0/17/I/006 «Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru». 

Vidzemes slimnīcas ārstu saimei pievienojas jauni kolēģi

29.Septembris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rezidentu izlaidumā pilntiesīga ārsta diplomu saņēma pieci jaunie Vidzemes slimnīcas speciālisti – neatliekamās medicīnas ārste Liene Griķe, otolaringoloģe Lāsma Grava, reanimatoloģe anesteszioloģe Marija Kločkova-Toscika, pediatre un neonatoloģe Jevgenija Rudzīte un algologs Matīss Mežals.

Topošie mediķi mācās Vidzemes slimnīcā

19.Augusts, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Šovasar Vidzemes slimnīcā atkal bija sastopami topošie mediķi – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes 10 studenti pēc 3. kursa izgāja māsu jeb klīniskās aprūpes praksi, praksē strādāja 30 māsas no RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Latvijas Universitātes (LU) Rīgas Medicīnas koledžas, LU Rīgas 1. Medicīnas koledžas, LU un RSU un četras vecmātes no RSU un LU. Savukārt no 30. augusta Vidzemes slimnīcā praksi uzsāks vairāk par 20 RSU 6. kursa studentiem, lai strādātu stacionāra nodaļās. 

Sākusies Reanimācijas-anestezioloģijas nodaļas un NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūves projektēšana

14.Aprīlis, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Turpinot sakārtot Vidzemes slimnīcas infrastruktūru, plānots pārbūvēt un paplašināt Reanimācijas-anestezioloģijas nodaļu un Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļu. Aprīļa sākumā parakstīts līgums ar SIA «Nams» par telpu pārbūves projekta izstrādi un autoruzraudzību.