Ceļš uz Singapūru sākas Kocēnos

- 3.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Šonedēļ Kocēnu sporta namā klaudz florbola nūjas un augstākos un zemākos toņos skan liekoties sievišķīgas emocijas. Jo šeit atkal ir Lielais Florbols!

Tieši no Kocēniem ar ceļazīmēm uz šī gada pasaules čempionātu aizbrauks trīs no piecām dāmu izlasēm. Protams, tikai formalitāte visas četras spēles ir pasaules čempionēm Zviedrijas florbolistēm, taču par atlikušajām divām vakancēm notiek pietiekami sīvas cīņas. Pirmajā mačā ar 11:1 latvietes pārliecinoši pieveica Nīderlandi, bet trešdien spraigā cīņā spēja no 3:6 izraut neizšķirtu pret Vācijas izlasi. Trīs vārti šajā spēlē bijušajai rubenietei Simonai Grāpēnai no Somijas virslīgas kluba KooVee.

Liesma Kocēnos pabija vakar, kad Latvijas izlasei bija brīvdiena pirms piektdienas izšķirošā mača pret Lielbritāniju, bet sarunai gatavs bija Latvijas dāmu izlases galvenais treneris JĀNIS INĢISTS, arīdzan Kocēnu pagasta iedzimtais.

UZ PRIEKŠU! Starp vācietēm laužas Rubenes komandā uzaugusī Somijas kluba KooVee florboliste Simona Grāpēna (Nr.41). Foto no Latvijas Florbola savienības arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru