Čempioni izvirzās līderos

- 1.Oktobris, 2021

Vienīgajā 23. septembrī notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē FBK «Valmiera» Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma turnīra debitanti un līderi vienā personā – FBK SĀC. Pirmo uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja valmierieši, sagādājot viesiem pirmo zaudējumu – 10:3. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 5 (1+4) punktiem bija krievu leģionārs Pāvels Semjonovs.

ELVI florbola līgas vīriešiem debitante FBK SĀC Valmierā ieradās ar perfektu bilanci (trīs uzvaras trijās spēlēs) un, ņemot vērā, ka visas citas komandas punktus jau bija zaudējušas, pirmo vietu turnīra tabulā. «Valmierai» līdz šim nebija ar ko īsti palepoties – trīs zaudējumi, bet turnīra tabulā tikai viens punkts. Kā izskatījās, valmierieši bija stingri nolēmuši savai neveiksmju sērijai likt treknu punktu, jo jau pirmo 15 minūšu laikā pēc Matīsa Salmiņa, Pāvela Semjonova un Laura Alvja Stiprā metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Neilgi pirms pirmā pārtraukuma savu vārdu teica arī ādažnieki – 1:3, ar vārtu guvumu izcēlās Jēkabs Krists Vīmanis. Otrajā trešdaļā laukumā dominēja mājinieki, kas guva trīs bezatbildes vārtus, nosverot uzvaras kausu savā pusē – 6:1. Pēdējā perioda sākumā viesi sešu sekunžu laikā iemeta divus golus, kaut nedaudz atjaunojot intrigu – 3:7. Tomēr valmierieši nekādas vaļības neatļāvās. FBK «Valmiera» spēlētāji pamatlaika pēdējās divās minūtēs trīs reizes raidīja bumbiņu tobrīd jau tukšajos pretinieku vārtos, rezultātā svinot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 10:3.

INGARS MATISONS aizvakar valmieriešu vārtsargu sarūgtināja trīs reizes. Floorball.lv foto