Ceturtie Tomātu svētki Brenguļos

- 3.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Brenguļos pulcējās plašs interesentu loks. Dažus vilināja tomāti   dažādās varavīksnes krāsās, dažus sportiskās aktivitātes, bet citus plašo atrakciju un izklaides piedāvājums.

«Liekas, ka pasākums ir pat ļoti labi izdevies. Ir prieks, ka ir atbraukuši tik daudz apmeklētāju un tirgotāju, kā vēl nevienu gadu. Šķiet, ka apmeklētāju ir vairāk nekā Brenguļos iedzīvotāju, ir daudz ģimeņu ar bērniem, izskatās, ka arī raža ir izdevusies. Tirgotāji ir ļoti atsaucīgi, arī viņiem labi iet, protams, kādam kaut ko mazāk pērk, bet ir tādi, kas ir ļoti apmierināti. Diemžēl lietus arī grib mūs patraucēt, bet kopumā pasākums ir ļoti bagātīgs – bērni muzicē, dejotāji uzstājas. Man šķiet, ka pasākums kopumā būs ļoti labs. Ceram, ka Brenguļu alus dārzu neesam apdalījuši, bet šobrīd ir tāds laiks, ka mēs pasākumu tur nevaram rīkot, tāpēc esam to organizējuši apkārt Brenguļu sporta centram «Kaimiņi». Šeit ierobežojumus pie pašreizējās situācijas ir vieglāk ievērot, citādi pasākums būtu jādala – augšā un lejā, jo tirgotāju ir pietiekami daudz un visiem vietas alus dārzā nepietiek,» stāsta Beverīnas novada domes priekšsēdētājs Jānis Fūrmanis.

Līdz pat vēlai pēcpusdienai bija aplūkojama tradicionālā tomātu izstāde, norisinājās tomātu sēklu tirdziņš un varēja saņemt konsultācijas no Artūra Šildes dārzkopības entuziastu kluba «Tomāts» biedriem un citiem kompetentiem tomātu audzēšanas entuziastiem, to skaitā vietējā kolekcionāre Natālija Zeltiņa.

TOMĀTU BAGĀTĪGĀ RAŽA – krāsu un formu dažādība. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru