Dairis Bertāns – īpaši Liesmai

- 19.Jūlijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Vakar Valmieras Olimpiskā centra basketbola hallē, kas jauno sezonu sagaida ar atsvaidzinātu basketbola grīdu, atklāja tradicionālo Brāļu Bertānu Basketbola meistarklasi visas Latvijas jaunajiem groza bumbas talantiem.

Pasākumā klāt bija arī vecākais no brāļiem – Dairis Bertāns kopā ar savu piecgadīgo dēliņu Danielu. Uz karstām pēdām neliela intervija ar Spānijas ACB līgas komandas Seviļjas Real Betis spēlētāju. 

Ko tev personīgi nozīmē šāda nometne?

Man prieks, ka ir iespēja kaut ko tādu uzorganizēt un dot bērniem tādu iespēju, kādas mums varbūt savā laikā nebija. Tā kā abi ar brāli Dāvi nākam no Rūjienas un Valmieras basketbola, tad jauki, ka tas notiek tieši šeit.

Vai tev tagad kādu laiku arī brīvsolis no basketbola?  

Kad beidzās izlase, beidzot sākās brīvdienas. Bet tas jau tā nosacīti, tāpat ir kādas mikrotraumas, kas jāapārstē, un tagad ir tas laiks, kad to var izmantot. Man jau tas vecums tāds (32 gadi), ka visu laiku kaut kas notiek, kaut kas maziņš. Ar to jātiek galā, pašam par sevi jāparūpējas.

VĒL VIENS BERTĀNS – BASKETBOLISTS! Pie Liesmas reklāmas banera Valmieras Olimpiskā centra zālē piesēduši Bertānu basketbola dinastijas otrās paaudzes pārstāvis Dairis un, cerams, basketbolists jau trešajā paaudzē – viņa dēls piecgadnieks Daniels. Gunta Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru