Darāmā netrūkst

- 22.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

GUNDARS AVOTIŅŠ par Naukšēnu novada vidusskolas saim­nieku kļuva šopavasar, nomainot amatā Andreju Rulli. Kā izdevies iejusties jaunajā vietā, vaicājām pašam Gundaram. 

«Iejuties esmu negaidīti labi, patīk gan novada vadības, gan skolas attieksme, jo man ir ar ko salīdzināt. Iepriekš strādāju citā pašvaldībā par Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļas vadītāju, un šejienes atmosfēra ir kā diena pret nakti, tomēr detaļās šoreiz neiedziļināsimies.

Pats dzīvoju Kārķos, desmit minūtes ceļā, un esmu darbā. Man ļoti patīk Naukšēnu vide, kas nav stresaina. Naukšēnos ierados, kad skola bija slēgta, tāpēc man bija diezgan viegli iejusties kolektīvā, netiku uzreiz ierauts darba mutulī – bija laiks saprast, iepazīties ar situāciju. 

Ar Covid infekciju saistīto ierobežojumu laikā uzņēmos atbildību par zēnu tualeti, kas bija diezgan kriminālā stāvoklī un nebija aiztikta kopš deviņdesmitajiem gadiem. Mēs to lēnā, lēnā garā ar pašu spēkiem un ieguldījumu, pērkot vienīgi materiālus, saremontējām kaut cik jēdzīgā izskatā, lai bērni tajā varētu justies komfortabli. Ja ir galva un rokas īstajā vietā, tad daudz ko var izdarīt. Otras tualetes remonts nav mans nopelns, tas jau iepriekš bija ielikts budžetā, atlika vienīgi pasekot līdzi darbu norisei.

GUNDARS AVOTIŅŠ: «Man Naukšēnos patīk – interesants darbs tāpēc, ka nav vienmuļš, jo man vienmēr paticis radošums, arī sadarbība ar Valmieras uzņēmumiem man nav sveša no iepriekšējā darba pieredzes.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru