Darbs invalīdu biedrībā neapstājas

- 29.Oktobris, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

Valmieras Invalīdu biedrības «Atspēriens» darbs ir vērsts uz visa vecuma, dzimuma cilvēku ar invaliditāti un viņu ģimenes locekļu integrāciju sabiedrībā, tiesību un interešu aizstāvību, pilsoniskas sabiedrības attīstību, brīvā laika organizēšanu, un izglītošanu. «Atspērienā» tiek organizētas tikšanās un sarunas par aktuālām tēmām, pieredzes un informācijas apmaiņa, piedalīšanās dažādos semināros, praktiskās nodarbības.

Dalībnieki piedalās arī dažādās aktivitātēs – ekskursijās, sporta sacensībās, valstī svinamo dienu atzīmēšanā, turpina kopt latviešu tradīcijas un svinēt godus. Šajā biedrībā gaida ikvienu, kurš meklē vietu, kur cits citu saprot un atbalsta.

Valmieras Invalīdu biedrības «Atspēriens» valdes priekšsēdētāja Ilga Mauriņa stāsta: «18. oktobrī organizējām tikšanos ar sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāju Agritu Bērziņu, jo mums ir svarīgs jautājums par asistentiem. Ar 2022. gadu mainās noteikumi biedrībām attiecībā uz pašvaldībām. Turpmāk vairs nebūs jāiesniedz pārskati, cik stundu un ko biedrības locekļi pie mums ir darījuši, jo brīvo laiku vairs neapmaksās tādā apmērā, kā tas ir šogad. Līdz ar to būs līgumi tikai tiem asistentiem un asistējamajiem, kuri veiks sabiedriski nozīmīgu darbu biedrībā. 30 stundas ir maksimālais skaits, kas var tikt apmaksāts brīvā laika pavadīšanai biedrībā atkarībā no tā, cik asistējamais pats ir spējīgs veikt šo darbību.

ILGA MAURIŅA ar dekoriem, kas kopīgi tika izveidoti pirms Jāņiem. Foto no biedrības mājaslapas


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru