"DARE" bezdarbībā nedzīvo

- 25.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nemanot pagājis gandrīz apaļš gads, kopš Valmierā 28. februārī ar kupli apmeklētu svinīgu pasākumu atklāja koprades darbnīcu DARE. Tobrīd pasaule tikko bija uzzinājusi par Covid-19 vīrusa uzvaras gājienu Ķīnā, taču šķita, ka mēs te, Latvijā, esam no šīs nelaimes nesasniedzamā attālumā. DARE ikvienu interesentu gluži kā jaudīgs magnēts vilināja un sniedza iespēju bez papildu maksas izmantot modernas iekārtas, instrumentus, mājīgas telpas un tehnisko atbalstu.

Žēl, tomēr pirmajā koprades darbnīcas aktivitāšu gadā pandēmija arī Valmierā būtiski izkoriģēja visus plānus. Par aktivitātēm DARE telpās pērn un par iecerēm šim gadam Liesmai otrdien, jubilejas nedēļā, telefonsarunā pastāstīja darbnīcas vadītāja Kristiāna Līdaka, kura šajā amatā tikai kopš decembra: 

«Diemžēl jau visai drīz pēc atvēršanas koprades darbnīcas durvis pandēmijas radīto ierobežojumu dēļ nācās slēgt ciet. Pagājušo gadu DARE var uzskatīt par ģimenes gadu, jo tika īstenots projekts, kura ietvaros tika organizētas daudzas meistarklases ģimenēm ar bērniem, arī meistarklases sietspiedē un 3D printēšanā, šīs lietas gan vairāk notika tieši vasaras periodā, kad no 10. jūnija durvis DARE varēja atkal vērt vaļā. Vispieprasītākās no abu mūsu telpu Siltumnīcas un Garāžas iekārtām bija un joprojām ir 3D printeris un lāzergriezējs, bet meistarklasēs pērnvasar ļoti iecienītas bija sietspiedes nodarbības.

LĀZERGRIEZĒJS PIEPRASĪTS. Koprades darbnīcā DARE par tehniskajiem jautājumiem atbild Timotejs Balodis. Klienti visaktīvāk izmanto šo lāzergriezēju, apstrādājot saplāksni un organisko stiklu. Tāpēc šai iekārtai viņam regulāri nākas uzmest aci. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru