Daži prieki "elektriķiem"

- 2.Novembris, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Viņnedēļ no kāda vietējā jaunu auto tirgotāja dzirdēju it kā paradoksālu lietu – nupat mūspusē kāds esot savu trīs gadus brauktu auto pārdevis dārgāk nekā tāds pats, jauns, maksā salonā. Te gan laikam brīnuma būtība slēpjas faktā, ka no pirkuma pieteikuma līdz reālam auto šobrīd nākas gaidīt ne jau pāris nedēļas, bet gan ar gadu samērojamu laika intervālu!

Taču laiks skrien ātri. Tāpēc, manuprāt, tikai viens kuiļa rūciens atlicis līdz 2035. gadam, pēc kura – tā viņnedēļ lēmuši mūsu visu kopējo nākotni prognozējošie Eiropas Parlamenta deputāti Briselē – mūsu automobiļu tirgū vairs nedrīkstēs parādīties jauni auto ar iekšdedzes dzinējiem. Pieļauju, ka par šo sapni oktobra naktī starp reāliem auto lietotājiem domas varētu dalīties, arī man par šo sterili zaļo prognozi ir savs viedoklis, taču tas nav šīs publikācijas mērķis. Iedomāsimies, ka visi braucam ar elektromobiļiem, tāpēc mums ir ļoti aktuāla šī informācija, ar kuru vakar klajā nāca Latvenergo.

JAU GATAVS 2035. GADAM. Ietilpīgs auto stāvlaukums Cēsu nomalē, kur netālu no Žagarkalna top Latvijā šobrīd laikam vienīgais kosmosa izpētes centrs. Te milzīgs nams būs pilns ar ļoti modernām šodienas un pat rītdienas tehnoloģijām, tad nu šeit varēs ierasties arī elektromobiļu braucēji, jo krietns pusducis uzlādes vietu šeit jau iekārtotas. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru