Ducis mūsējo starp Latvijas biznesa "smagsvariem"

- 11.Janvāris, 2022
Laikrakstā

Ar katru gadu biezāks kļūst tradicionālais Dienas Biznesa speciālizlaidums Latvijas lielākie uzņēmumi TOP 500, par 2020. gada rezultātiem apkopojums pagarināts līdz TOP 500+, kas realitātē sniedz datus jau par mūsu valsts jaudīgāko uzņēmumu pirmo tūkstoti. Ir interesanti šajā garajā sarakstā meklēt uzņēmumus, kuri saistīti ar bijušo Valmieras rajonu, kas nule pēc administratīvi teritoriālās reformas, piepulcinot vēl iepriekšējo Strenču novadu, pārtapis lielajā Valmieras novadā.

"Liesma" uzmanīgi iepazinās ar 1000 Latvijas rosīgākajiem uzņēmumiem un šodien piedāvā lasītājiem duci mūsējo vai arī gandrīz mūsējo, aplūkojot katru šo veiksmes stāstu gan valsts, gan, ja iespējams, arī nozares un Vidzemes reģiona mērogā.

SIA MADARA 89. It kā šis valstī ceturtais lielākais mazumtirdzniecības uzņēmums pēc izcelsmes saistīts ar Smiltenes novadu, tomēr arī Valmierā ir krietns pusducis top! ķēdes veikalu, starp kuriem pagaidām lielākais ir divos stāvos Jāņparkā. Madara 89 ar apgrozījumu 163,99 miljoni eiro 2020. gadā TOP 500+ sarakstā no iepriekš 40. pozīcijas pakāpusies uz 34. vietu! To paveikuši 1827 uzņēmuma darbinieki, viņu vidū arī daudzi valmierieši, kuri strādā Vidzemes lielākajā uzņēmumā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru