ENBL vēl viena sezona skolas naudai

- 19.Janvāris, 2024

Otrdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti aizvadīja šosezon pēdējo spēli ENBL turnīrā, uzņemot viesus no Rumānijas – arī Valmierā labi pazīstamā latviešu trenera Aināra Bagatska trenēto CSO Voluntari, vienu no B grupas līderiem.

Voluntari pilsētas multifunkcionālā sporta kluba (13 veidi) basketbola komanda teicami nokomplektēta ar labiem leģionāriem, kā arī pieredzējušiem rumāņu spēlētājiem.

Valmiera Glass/ViA – CSO Voluntari 78:92 (16:23, 21:23, 21:18, 20:28)

Mājinieki, kuru sastāvā izpalika Greitāns, bet klāt bija nākuši Gailišs un Katlaps, iesāka pavisam bikli un kļūdaini, 4. minūtē nonākot iedzinējos ar 1:11. Pēc komandas apspriedes uzbrukums uzlabojās, un 7. minūtē pēc Sīpoliņa 2/2 izdevās pievilkt līdz 13:15, taču viesi pārsvaru atkal palielināja. Pirmo ceturtdaļu ar izcilu lidojumu pāri visam laukumam 4,4 sekundēs un nopelnītu 2/2 noslēdza Naits – mīnus 7 pie 16:23.

FINIŠĒ AR LABU STATISTIKU. Šajā ENBL sezonā mūsu komandā labāko sniegumu parādījis amerikāņu leģionārs Seneka Naits – otrais rezultatīvākais turnīrā, labākais soda metienu izpildītājs un trešais efektīvākais starp visu komandu spēlētājiem!  Jāņa Lārmaņa foto