«Ezīša miga» bijusi rosīga

- 18.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ziemassvētku tirdziņa laikā labdarības akcijā «Ezīša miga» saziedoti 513 eiro.

Iegūtie līdzekļi papildinās Jauniešu ideju laboratorijas projektu konkursa krājkasīti. Tā izdosies atbalstīt dažādas Valmieras un apkārtējo novadu jauniešu idejas par to, kā dažādot ikdienu, palīdzēt ko būtisku paveikt arī līdzcilvēku labā.

Līdzekļus JIL rosīgie jaunieši pratuši piesaistīt atšķirīgi. Vasarās, Valmieras pilsētas svētku laikā, viņi organizē aklo randiņu ar grāmatu, kad, ziedojot līdzekļus, var paņemt no telts grāmatu, kas iepatikusies vien pēc citāta, bijuši arī citi JIL organizēti notikumi pilsētā un apkārtnē. «Ezīša miga» prasa jauniešus aktīvi aicināt ziedotājus citu jauniešu ideju vārdā.

Ziemassvētku tirdziņā «Ezīša migā» darbojās kārtīgs laimestu rats. Samaksājot trīs eiro, tika dota iespēja veikt griezienu uz laimes rata, tādējādi noskaidrojot, kura balva būs laimēta. Tā, sagaidot Ziemassvētkus, labu ideju realizēšanai nākamajā gadā izdevies piesaistīt minētos 513 eiro un 40 centus. Un tas nozīmē, ka todien veiksmi īpašā loterijā izmantoja vismaz pusotra simta cilvēku, kas uz tirdziņu bija devušies draugu lokā, kopā ar ģimeni, radiem.

«Ezīša miga» darbojās Hanzas namiņā. Iepriekš jaunieši līdzcilvēkus uzrunāja arī Simjūda tirgus laikā, un tas nozīmē, ka sabiedrība daudz vairāk arī uzzina par jauniešu iecerēm, aktivitātēm, uzņēmību urdīt un rast, lai pašu dzīve būtu piepildītāka.

ĪPAŠS LAIMES RATS, kuru katrs varēja iegriezt ziedojot un saņemt jaukas dāvanas Ziemassvētkos sev un saviem mīļajiem. «Ezīša migā» rosās Jauniešu ideju laboratorijas komanda. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru