Florbolisti sāk ar zaudējumiem

- 14.Septembris, 2021

Jau tradicionāli ELVI florbola līgas vīriešiem jaunā sezona tiek atklāta ar spēli starp čempioniem un vicečempioniem. Tā nu pagājušajā sestdienā Kocēnu sporta namā čempione «Rubene» uzņēma vicečempiones godā esošo komandu Talsu NSS/Krauzers, kam ļoti spraigā cīņā piekāpās ar 4:5.

Vēl nav pagājuši pat trīs pilni mēneši kopš ELVI florbola līgas finālā Kocēnu «Rubene» ar 3:2 pārspēja komandu Talsu NSS/Krauzers un varēja virs galvām celt lielo čempionu kausu. Sestdien tieši ar šo divu komandu savstarpēju maču tika atklāta jaunā sezona. Šī čempionāta pirmos vārtus spēles 19. minūtē guva talsenieks Mariss Bergmanis – 1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrā trešdaļa sākās ar kocēniešu Arnija Kuratņika un Markusa Dumpja vārtu guvumiem – 2:1. Pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars jau atkal bija viesiem – 3:2.