Florbolistu uzvaras

- 8.Oktobris, 2021

Pagājušajā sestdienā pēc uzvaras pretinieku laukumā, ar 12:6 pārspējot Lielvārde/Fat Pipe komandu, par ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas līderi atkal kļuva Kocēnu komanda Rubene, kuras rindās pa četriem rezultativitātes punktiem guva Matīss Celms un Arnijs Kuratņiks.

Pašreizējā čempione Rubene viesojās pie šī titula iepriekšējās īpašnieces Lielvārdes/Fat Pipe, kas jauno sezonu sākusi ne pārāk pārliecinoši, pirmajās piecās spēlēs tiekot tikai pie pieciem punktiem. Tomēr tieši lielvārdieši bija veiksmīgāki mača ievadā, 3. minūtē 24 sekunžu laikā gūstot divus vārtus – 2:0. Pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Oskars Tūtāns un Sandis Mihailovskis. Kocēnu komanda nekavējās ar atbildi, līdz. 18 minūtei izvirzoties vadībā ar 4:2, pa golam Emīla Šūmaņa, Ivo Baloža, Matīsa Celma un Mārtiņa Muižnieka kontā. Līdz pirmajam pārtraukumam abas vienības vēl paspēja apmainīties ar vārtu guvumiem – uz lielvārdieša Oskara Tūtāna precīzo raidījumu ar vārtu guvumu atbildēja Mārtiņš Muižnieks (5:3). Divu vārtu pārsvars viesiem bija arī pēc otrās trešdaļas (7:5), bet galarezultātā Rubene svinēja pat ļoti pārliecinošu uzvaru ar 12:6.

Otro uzvaru svētdien izcīnīja FBK Valmiera, kas viesos ar 8:3 sakāva turnīra pastarīti Bausku. Ar hat-trick uzvarētāju rindās izcēlās Mārtiņš Broks, pa trim rezultativitātes punktiem arī viņa komandas biedriem Patrikam Briežem un Matīsam Salmiņam.

Valmierietis MĀRTIŅŠ BROKS (Nr. 7) pretinieku vārtos iemeta 3 bumbiņas. Foto no floorball.lv