Gani aitu, saliedē komandu!

- 25.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Saliedēšanās pasākums «Gani aitu» ir ne tikai Valmieras novadā, bet visā Latvijā vēl nebijis, citāds notikums, kas tā dalībniekiem ļauj atklāt jaunas šķautnes par sevi, iepazīt savus komandas biedrus nestandarta situācijās un gūt kopības sajūtu brīvā dabā. 

Šo pasākumu  izdomājuši un īsteno pāris INGA ERDMANE un JĀNIS MILTS. Viņi Mazsalacas pusē ir pazīstami ar to, ka dod iespēju piedzīvot neparastu nakšņošanas pieredzi, ko var izbaudīt, guļot teltīs kokos – citplanētiešu kuģī metru virs zemes.

Teltis kokos 

Vispirms aicināju pastāstīt, kā ir gājis aizvadītajās tūrisma sezonās. Stāsta Inga: «Kopumā mums ir gājis labi, ir bijuši dažādi cilvēki un kompānijas. Pie mums «Rantiņos» gan paliek tikai tie, kas nakšņo mūsu teltīs, mēs neņemam parastos telšotājus. Tas ir tīri privātuma dēļ, jo, ja tu atbrauc ar savu ģimeni vai draugu loku, ir 90 procentu iespēja, ka tur arī būsiet vienīgie. Tikai dažas reizes ir bijuši vairāki vienlaikus. 2021. gada vasarā mūsu teltis stāvēja «Jēru klubā», mazāk bija pie mums, bet 2022. gada sezonā vairāk bija «Vačos», kur saimnieko «Ēdiendaris». Pilnu mežu sacēla ar teltīm, un visi bija apmierināti. Tomēr sadarbība ar «Jēru klubu» nekur nav pazudusi. Tas šķiet vērtīgi, ka vietējie uzņēmēji papildina cits citu.»

INGA UN JĀNIS kopā ar bērniem – Jāni un Gustavu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru