Elva Jēkabsone

Elva Jēkabsone

Niša – tumšais tūrisms

19.Aprīlis, 2024
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Pasauli var iepazīt visādos veidos – var baudīt kādas valsts tradicionālos ēdienus, apmeklēt dažādas kultūras vietas, ar gidu izstaigāt populāras, tūristīgas vietas.

Atklāj sociālo pakalpojumu centru Vaidavā

19.Aprīlis, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien, 17. aprīlī, norisinājās Vaidavas sociālo pakalpojuma centra «Atspulgs» atklāšana, kurā bija pulcējušies gan paši pakalpojuma saņēmēji, gan darbinieki, gan pašvaldības pārstāvji, būvnieki, projektētāji, sadarbības partneri, draugi un paziņas. 

Ziedo no sirds!

17.Aprīlis, 2024
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Pirmdien, 15. aprīlī, Valmieras Kultūras centrā norisinājās Valsts asinsdonoru centra rīkotā asins donoru diena. Bija gaidīti visu asinsgrupu ziedotāji, bet īpaši 0-, 0+ un B-. 

Vai iegādājamies nocenoto pārtiku?

16.Aprīlis, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Pasekoju līdzi cilvēku diskusijai lietotnē Threads, kur cilvēki sprieda par to, vai iegādājas preces ar pēdējo dienu termiņu jeb, kā tautā saka, nocenotās preces.

Paiet garām vai palīdzēt?

10.Aprīlis, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Es vienmēr esmu centusies palīdzēt pakritušajam, vai nu pabalstot un palīdzot piecelties, vai tiešām ceļot augšā no zemes, ja pakritušais to pats saviem spēkiem nevar izdarīt.

Sēļu muiža kā kultūrvieta novadā

9.Aprīlis, 2024
PROJEKTS
Laikrakstā

Skatoties vēsturē, pirmās ziņas par Sēļu muižu saistāmas ar 1561. gadu – zīmīgo pārmaiņu gadu. Livonijas ordeņa mestrs Rīgas arhibīskaps un Livonijas bruņniecības pārstāvji zvērējuši uzticību Polijas karalim Sigismundam II Augustam.

Saimes dziedāšana pie galda

9.Aprīlis, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šajā nedēļas nogalē, 6. un 7. aprīlī, norisinājās akcija «Satiec savu meistaru!», aicinot ikvienu iedzīvotāju piedalīties meistardarbnīcās, lai interesantā veidā plašāk uzzinātu par kādu amata prasmi un tādējādi stiprinātu kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu.

Gatavojoties jaunajai apkures sezonai

26.Marts, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Var teikt, ka apkures sezona ir beigusies. Protams, šad un tad uznāk vēsākas naktis, kad prasās vēl mazliet siltumiņa, bet ārā ir pietiekami silts, lai netiktu kurināts visu laiku.

Izaudzēt augus bez zemes? Ir iespējams!

22.Marts, 2024
Nedēļas nogale
Laikrakstā

SIA «Hydrosprout» ar tās vadītāju HARIJU LIEPIŅU, šobrīd Vidzemes Augstskolas Biznesa vadības 1. kursa studentu, startēja Vidzemes Inovāciju programmā studentiem un uzņēmumiem, vēlāk arī piedalījās uzņēmējdarbības atbalsta programmā Zīle.

Interneta tiešraižu skatlogs

19.Marts, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Iepirkšanās internetveikalos vairs nav nekāds jaunums, domāju, ka liela daļa cilvēku šo prasmi ir apguvuši un lieto pēc nepieciešamības.

Zupas virtuve ir un būs!

15.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrībā «Kristīgais žēlsirdības centrs» jau kādu laiku darbojas jaunā valde ar tās vadītāju LINDU NORIŅU priekšgalā.