Hobijs, kas kļuvis par specialitāti

- 7.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kādreiz televizoru remontdarbnīcas izskatījās pavisam citādi – ne tādas kā tagad Valmierā, Cēsu ielas baltu ķieģeļu divstāvu ēkā, kur darbnīcai ir lieli, gaiši logi un visai nelielajā telpā satilpst daudz televizoru, jo arī tie tagad ir pavisam citādi nekā agrāk.

Plauktos dažādas ierīces, par kuru lietojumu nezinātājam nav ne mazākās nojausmas. Turpat arī viens otrs senlaicīgs radioaparāts, mūsdienu elektrotehnikas bezpersoniskajā vidē ienesot savdabīgus, individuālus akcentus kā dzīvas būtnes – katrs ar savu raksturu, izcelsmi un stāstu. Uzreiz noprotams, ka darbnīcas saimniekam pret tiem ir īpaša attieksme. Kā vēlāk izrādījās, pašā redzamākajā vietā nelielais, brūnais ar trim grozāmajām pogām ir vectēva radio – restaurēts un tagad gluži kā jauns, bet tālajos Ulmaņalaikos bijis diezgan liels brīnums. Vectēvs klausījies, ko raida Rīga.

Pie darbnīcas durvīm plāksnīte liecina, ka tas ir individuālais uzņēmums «RALTA EG», kur remontē televizorus, audio, video un citas sadzīves elektroniskās iekārtas. Tas ir ARŅA EGLĪŠA uzņēmums, viņš ir tas meistars, un šogad aprit tieši 30 gadi, kopš viņš darbojas šajā jomā.

ARNIS EGLĪTIS, sadzīves elektronisko iekārtu meistars ar 30 gadu stāžu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru