Ilona Fērmane, teksts un foto

Atpakaļ Ziemassvētkos

13.Janvāris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Jūs neticēsit, bet ir iespējams brīnumainā veidā nokļūt gan atpakaļ Ziemassvētkos, gan Dziesmusvētkos, gan vienkārši svētkos, kurus rada kora mūzika un cilvēku pašaizliedzīga tautas tradīciju kopšana. Tieši tā tas notika nupat pagājušās nedēļas nogalē, 7. janvārī, Trikātas kultūras namā, kur tradicionālajā koru sadraudzības koncertā «Zvaigznēm līdzi» tikās seši kori no Valmieras, Limbažiem, Strenčiem, Smiltenes un mājinieki no Trikātas.

Dzimis ar Jēzu vienā dienā (1)

21.Oktobris, 2022
Viesis
Laikrakstā

Uzaicinot uz sarunu un piesakoties apciemot Kocēnu kapu pārzini ROBERTU SLUCKI, jau telefonsarunā no viņa strāvo atsperīga enerģija, sirsnīga atvērtība un pretimnākšana.

Hobijs, kas kļuvis par specialitāti

7.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kādreiz televizoru remontdarbnīcas izskatījās pavisam citādi – ne tādas kā tagad Valmierā, Cēsu ielas baltu ķieģeļu divstāvu ēkā, kur darbnīcai ir lieli, gaiši logi un visai nelielajā telpā satilpst daudz televizoru, jo arī tie tagad ir pavisam citādi nekā agrāk.

Tos labos vārdus mums vajag šodien

2.Septembris, 2022
Viesis
Laikrakstā

Bēru ceremoniju vadītājus tautas valodā joprojām dēvē par izvadītājiem, retāk – par apstāvētājiem, un viņu lielākais vairums ir tieši kultūras cilvēki, skolotāji.