Ielu remontiem "karsts" periods

- 10.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nupat ielu remontu sezona Valmierā ieskrējusies ne pa jokam! 

Un īpašs prieks jau jūnijā lielajam Georga Apiņa ielas daudzstāvu namu mikrorajonam, jo tieši vēlēšanu dienas priekšvakarā, faktiski 4. jūnija pēcpusdienā, tika paveikts teju vai šī gadu tūkstoša pagaidām ievērojamākais ielu remonta sīkdarbs Valmierā – noasfaltēts nepilnus 10 metrus garš Gruzijas kara ceļa posmiņš, kurš – bezdievīgi izdangāts un sēdinātiem limuzīniem faktiski neizbraucams – pēc asfalta uz debesīm un pilsētas pašvaldību bija brēcis jau vismaz desmit gadus! Tā noteikti nebija priekšvēlēšanu reklāma; lai procesā nebūtu ne grama korupcijas, asfalta rullīša vadītājs pat atteicās no blakus dzīvojošā un par šo veikumu bez gala priecīgā Liesmas žurnālista dāvinātā tās dienas avīzes eksemplāra...

Vakar sīkāk par ielu frontē notiekošo un arī jau tikko pabeigto pastāstīja Valmieras domes Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes ceļu būvinženiere Inese Kokenberga: 

«Pašlaik Gaujas labajā krastā Valmierā tiek gatavota nodošanai gan Valkas ielas ietvīte, kur šodien vēl klāj asfaltu, gan līdzīgs objekts Rubenes ielā, kas faktiski jau ir gatavs, atlicis vien dokumentāciju sakārtot.

LAI ELEKTRĪBAI DROŠĀK. Vakar Ziloņu ielas objektā Woltec brigādes vīri tranšejā pamazām ietērpa plastmasas čaulās (skatīt tranšejas malā) apakšzemē esošos elektrības kabeļus. Šī apakšuzņēmēja ziņā arī atbalsta sienas būvēšana.  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru