Iespējas vēl pieciem "cāļiem"

- 1.Decembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā LIAA Valmieras biznesa inkubatora vērtēšanas komisija – tās vadītājs Valmieras mērs Jānis Baiks, Valmieras Attīstības aģentūras vadītāja Ilze Eglāja, SIA VALPRO valdes priekšsēdis Aivars Flemings, SIA ZAAO valdes priekšsēdis Gints Kukainis, SIA Systems Logistics valdes loceklis Jānis Bikše un Cēsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Natālija Juškova – 2020. gada uzņemšanas rudens sesijā nosprieda Valmieras biznesa inkubatorā uzņemt piecus jaunus uzņēmumus. Vēl 20 ideju autori piedalīsies pirmsinkubācijas programmā.

Šīs reizes pieteikumu izvērtējums liecina, ka uzņēmēji Latvijā vēlas attīstīt tādus produktus un pakalpojumus, kas atbilst šī brīža vajadzībām un nākotnes tendencēm – attālinātu pakalpojumu nodrošināšanas platformas, produkti, kas uzlabo dzīves kvalitāti un veicina veselīgu dzīvesveidu, kā arī netiek aizmirsts par iepakojuma pārstrādes risinājumiem ar strauji progresējošām inovācijām.

Par kārtējo jauno censoņu porciju spriež inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis: «Esam tikuši pie pieciem jauniem, perspektīviem projektiem, aiz kuriem stāv mērķtiecīgi un ambiciozi cilvēki.

VAI BŪS LABA? Tiek prezentēta kārtējā ambiciozā biznesa ideja. Foto no LIAA Valmieras biznesa inkubatora arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru