Igauņu tūroperatoru atklājumi

- 20.Oktobris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemē viesojās tūroperatori no Igaunijas, lai iepazītos ar maršruta Via Hanseatica populārākajiem objektiem un jaunākajām iespējām Latvijas ziemeļos. Pārstāvji no tādām kompānijām kā Germalo Reisid, E-Turist Reisiburoo Ltd, ABZ Reisid, Good Memories OU, Tartu gidi, kas organizē arī braucienus uz Latviju, vērīgi klausījās uzņēmēju un tūrisma speciālistu stāstījumā, lai bagātinātu savas programmas.

Tūroperatori atzina, ka šogad atvērtā mazā, omulīgā kafejnīca Kauči šosejas Valka – Valmiera malā atrodas stratēģiski labā vietā — īstais brīdis izlocīt kājas un iemalkot tasi kafijas. Kafejnīcas saimnieks piedāvā iegādāties kūpinātas pašu dīķu zivis, žāvētu gaļu.

Par skolēniem interesantu objektu tika atzīta Jērcēnmuiža, kurā iespējams sajust kultūrvēsturiskā mantojuma bagātību, izskrieties pa parku, pārbaudīt savas zināšanas par ekosistēmu un iemēģināt roku šautuvē. Tūroperatori bija pārsteigti par salīdzinoši nelielajām biļešu cenām, kas, protams, nav mazsvarīgi, organizējot ekskursijas skolēniem. Jērcēnu puses lielākā bagātība ir Kaņepju ozols, kura ozolzīles vietējā mājražotāja prasmīgi izmanto, lai gatavotu ozolzīļu kafiju — netradicionālā garša pārsteidz. Tūrisma piedāvājumu bagātina arī blakus esošais Sedas purvs, kurā var vērot putnus un doties 4 km un 8 km garos pārgājienos.

NU, LIELA MUIŽA! Mucu muzejā Kocēnu novadā.

Komentāri
Pievienot komentāru