Ilga(s) spītība par valsts naudu

- 13.Februāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Jau pērnā gada oktobrī, kad Izglītības un zinātnes ministrija pirmajā tiesu instancē bija zaudējusi tiesu par pagaidu noregulējumu Latvijas Universitātes rektora Indriķa Muižnieka jautājumā un kad tomēr ar dažu valdības ministru un arī paša premjera atbalstu tika nolemts spriedumu pārsūdzēt, Krišjānis Kariņš atzina, ka «viņš šai pārsūdzībai neredz pievienoto vērtību».

Te jāatgādina, ka Administratīvā rajona tiesa 30. septembrī apturēja LU rektoram Muižniekam nelabvēlīgo Ministru kabineta lēmumu, ar kuru viņš augusta beigās pēc neviennozīmīgā gaisotnē tomēr notikušām rektora vēlēšanām netika apstiprināts LU rektora amatā.  Zinot notikumu tālāko attīstību, var droši teikt, ka premjers izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas gluži vai uzmācīgajai idejai, ka LU rektors savā amatā nav pārvēlēts likumīgi, piekrita vien mīļā miera labad, t.i., lai saglabātu valdības kontūras iepriekšējā veidolā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Robežnieks - 14.Februāris, 2020 - 13:18

Lai kā tas nepatiktu autoram, Šuplinskai ir taisnība! Šeit nav nekādas "neviennozīmīguma" gaisotnes. Neņemos atšifrēt, ko precīzi nozīmē čangalisms "neviennozīmīgi", bet ne par to ir strīds. Autors ir arī basketbola spēļu apskatnieks, un viņš lieliski saprot, ka uz laukuma līnijas nevar uzkāpt neviennozīmīgi. Vai nu esi uzkāpis, kas ir auts, vai neesi, un spēle turpinās. LU gadījumā tika pārkāpti balsošanas noteikumi (izkāpts autā jau šī pasākuma pirmā sekundē!), un tādēļ uzskatīt, ka vēlēšanas drīkst atzīt par likumīgām pat, ja tās notikušas ''NEVIENNOZĪMĪGĀ" gaisotnē, nu nekādi nedrīkst!

Pievienot komentāru