Izrauj uzvaru spēles finišā

- 26.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Sestdien pēc Covid ierobežojumu izraisītās pusgada pauzes Valmieras Kultūras centrā atsākās izklaidējošais erudīcijas turnīrs Prāta spēles Latvijas kauss 2020. Spēles noteikumi paredz, ka pieteikties turnīrā var ikviens interesents, kurš vēlas pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt daudz jauna, vienlaikus arī laimējot dažādas balvas.

Katrā spēļu norises vietā tiek noskaidrotas trīs zinošākās komandas, kuras pēcāk tiksies arī ar citām novada labākajām komandām sava posma pusfinālos. Kopā būs pieci pusfināli, savukārt reģionālo turnīru uzvarētāji tiks aicināti piedalīties kausa finālā Latvijas dzimšanas dienas mēnesī – 14. novembrī, kad cīnīsies par galveno balvu – Latvijas kausu. Katra spēle tiek gatavota īpaši, un jautājumi nevienā pilsētā neatkārtojas. Daļa jautājumu veltīta attiecīgajam novadam – par tā kultūrvēsturi, radošām personībām, ģeo­grāfiju, dabas objektiem. Līdz ar to reģionu pārstāvjiem dota iespēja sacensties zināšanās arī par savu novadu. Spēles notiek visā Latvijā – Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē. Kopumā ieplānotas vairāk nekā 30 spēles dažādās Latvijas pilsētās, tāpēc turpmākais grafiks solās būt īpaši spraigs, jo līdz šim aizvadītas tikai piecas kārtas. Dalība turnīrā ir bez maksas, un, lai pieteiktos, ir nepieciešams apzināt četru cilvēku komandu un aizpildīt elektronisko pieteikumu mājaslapā.

VOLDEMĀRA BALOŽI. Ar trofejām Velga Ignate (no kreisās), Andrejs Ķīlis, Inese Beķere un Sniedze Ignate. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru