Jauni profesionāļi Zemessardzē

- 19.Februāris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Ievērojot visus valdības izdotos noteikumus un Nacionālo Bruņoto spēku pavēles, aizpagājušās nedēļas nogalē notika Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandējošā sastāva teorētiskās mācības par operāciju plānošanu un pavēļu sastādīšanu kaujas apstākļos apdzīvotās vietās.

Tāpat, kā pastāstīja štāba virsseržants VILNIS PAVLOVIČS, notiek gatavošanās jaunajam mācību gadam, kas Latvijā noslēgsies septembra otrajā pusē. Apmācību kursos 36. kaujas nodrošinājuma bataljonā Daugavpilī un Ādažos turpina arī Valmieras 2. brigādes artilēristi, bet kursus izgājušie dienestu turpina uz vietas tepat Kaugurmuižā. Trīs no viņiem labprāt pastāstīja par savu izvēli dienēt Zemessardzē.

Sintija Ābelīte: «Jau iepriekš, mācoties komercdarbību Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikumā, daudz biju domājusi par profesionālo dienestu, bet tobrīd dažādu apstākļu dēļ nekas no tā nesanāca. Pēc tam aizgāju uz Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmiju, kur ieguvu 1. līmeņa augstāko izglītību komercdarbībā, tad strādāju, paralēli mācoties, un veidoju ģimenes dzīvi. Tomēr pēc bērna piedzimšanas nolēmu, ka ir jāstājas armijā, un tā pirms pusgada izvēlējos profesionālo dienestu. 

MĀCĪBĀS. Aivja Stračinska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru