«Jumprava. Lielais notikums»

- 2.Oktobris, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pirmdien, 28. septembrī, Valmierā sākās spēlfilmas «Jumprava. Lielais notikums» filmēšana. Valmieras Kultūras centra un ZET zāle bija kā pirmais filmēšanas laukums, galvenais uzdevums – apkārtējo vidi maksimāli pietuvināt 80. un 90. gadu gaisotnei. 

Valmierai ir īpaša nozīme grupas Jumprava stāstā, jo tieši te meklējami grupas pirmsākumi – sākotnēji Aigara Grāvera un Aigara Krēslas muzikālie eksperimenti Valmieras slimnīcas vokāli instrumentālajā grupā Vitamīns. 

Filmēšanas pirmajā dienā klāt bija arī grupas leģendārais sastāvs, kas atzinīgi novērtēja lieliski atlasītos filmas aktierus, kuri ir ne tikai ar sirdi mūzikā, bet arī līdzīgi izskatā. Grupas Jumprava četrotni filmā attēlos Gatis Grāvers (Aigars Grāvers), Roberts Vanags (Aigars Grauba), Raimonds Celms (Ainars Ašmanis) un Rihards Zelezņevs (Aigars Krēsla). Kā zināms, pirmos gadus grupas pamatsastāvā bija arī Ingus Ulmanis un Aigars Voitišķis, kurus filmā atveidos Mārtiņš Zvirbulis un Gvido Valters. 

KADRA SASKAŅOŠANA PIRMS FILMĒŠANAS. No kreisās: Gvido Valters, Rihards Zelezņevs, Aigars Grāvers, Gatis Grāvers. Jāņa Spurdziņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru