Ginta Riekstiņa

Ginta Riekstiņa

Sapņainais romantiķis

4.Marts, 2022
Viesis
Laikrakstā

Februārī skatoties Latvijas Televīzijas kanālā muzikālo raidījumu «Latvijas Sirdsdziesma», dalībnieku vidū varējām redzēt valmierieti SANDRI DUBOVU un balsot par viņa izpildīto dziesmu «Es sniedzu ziedus». Liesma ar Sandri satikās un sarunājās vienu dienu pirms «Zelta Mikrofona 2022» ceremonijas, kurā Sandris ar savu albumu «Likteņa zīmes» bija viens no pieciem pretendentiem, kas izvirzīti kategorijā «Kantri vai šlāgermūzikas albums». 

Trauksmei – nē, bet uzņēmējdarbībai – jā

3.Marts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Kopš 24. februāra rīta, kad Krievija iebruka Ukrainā, ikkatrs Latvijas iedzīvotājs ieslīdzis pārdomās par savu dzīvi un drošību. Šajā trauksmes laikā ko tikai neesmu dzirdējusi un redzējusi apkārtējo cilvēku runās un darbos!

Mana Valmiera sākas ģimenes mājās

23.Februāris, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Iepazīstieties — LINDA ZĪLE, dzimusi valmieriete. Viņas ikdiena paiet, studējot Vidzemes Augstskolas studiju programmā «Komunikācija un sabiedriskās attiecības», darbojoties Valmieras Mūzikas skolā un Valmieras Drāmas teātrī, rodot prieku dziesmā kopā ar Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu kori «Skan».

No sirds uz sirdi

16.Februāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Pirmdien, 14. februārī, atzīmējām gada romantiskākos svētkus – Svētā Valentīna dienu jeb Visu mīlētāju dienu.

No vēža nav jābaidās, tas ir jāārstē

4.Februāris, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Šodien, 4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules pretvēža diena, lai veicinātu sabiedrības izpratni un zināšanas par onkoloģiskajām saslimšanām, to savlaicīgu atklāšanu un ārstēšanās iespējām. Liesma uz sarunu uzaicināja Vidzemes slimnīcas onkoloģi-ķīmijterapeiti TIJU ZAĻKALNI.

Sports un mūzika vieno tautu

3.Februāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Jau rītdien, 4. februārī, sāksies 24. Ziemas olimpiskās spēlēs, kas norisināsies līdz 20. februārim Ķīnas galvaspilsētā Pekinā.

Kocēnu patriote

27.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu pagasta iedzīvotāju EVIJU FRĒLIHU-JERMACĀNI dzīves līkloči ir veduši prom no Kocēniem, bet viņa zināja, ka tomēr paliks dzīvot šeit, kur atrodas dzimtas saknes. Liesma sarunājas ar Eviju attālināti.

Vārdi var sāpināt vai pacelt spārnos

27.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Varbūt esmu naiva, bet es ceru, ka kaut kad nākotnē beidzot visi cilvēki iemācīsies būt laipnāki, saprotošāki un pārtrauks rakstīt riebīgus un nepamatotus komentārus interneta vidē.

VDMV studentu sasniegumi

26.Janvāris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Liesma apciemoja Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) audzēknes un skolas direktori Inesi Mētriņu, lai aprunātos par pēdējo mēnešu vērā ņemamiem studentu sasniegumiem. 

Darbs NMPD ir sirds aicinājums

21.Janvāris, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

28. decembrī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) godināja un apbalvoja vairāk nekā 100 savus darbiniekus visā Latvijā. Apbalvojumu «Atzinības raksts» par profesionāli veiktiem reanimācijas pasākumiem saņēma Valmieras BAC brigāde: brigādes vadītāja – neatliekamās medicīnas ārsta palīdze MADARA BLUĶE, otrā ārstniecības persona – medicīnas māsa AMANDA FRĒLIHA un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa (OMT) vadītājs AINĀRS KALNIŅŠ.

Gada komiķis

21.Janvāris, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Sestdien, 8. janvārī, pirmajā gada joka apbalvošanas ceremonijā «Grābeklis» Rīgā VEF Kultūras pilī klātesošo, žūrijas un interneta balsotāju redzējumā par 2021. gada labāko «Comedy Latvia» komiķi atzīts valmierietis JĀNIS KREIČMANIS. Liesma uzaicināja Jāni uz sarunu klātienē, lai uzzinātu viņa ceļu līdz šādai nominācijai. 

Gleznu cikls «Skola»

21.Janvāris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras integrētajā bibliotēkā otrajā stāvā līdz 9. aprīlim skatāma mākslinieces DACES ZĒĢELES gleznu izstāde. Liesma sazvanījās ar mākslinieci.

Izskanējis Ziemas mūzikas festivāls

19.Janvāris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

No 13. līdz 16. janvārim Ziemas mūzikas festivālā Valmierā trijos koncertos dzirdējām Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņu un skolotāju uzstāšanos. Pirmo reizi festivālā piedalījās visas Valmieras novada mūzikas skolas.