Ginta Riekstiņa

Ginta Riekstiņa

Cilvēks, kuram patīk zīmēt

19.Februāris, 2021
Viesis
Laikrakstā

28. janvārī Valmieras domes sēdē tika apstiprināti Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursu rezultāti bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai, kultūras norišu īstenošanai un aktīva, sportiska dzīvesveida popularizēšanai. 

Ar Covid-19 nav joki!

19.Februāris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

15. februārī OJĀRAM ALDIŅAM bija dzimšanas diena. Sveicot viņu virtuālajā vidē, uzzināju, ka viņš ir izslimojis Covid-19. Ojārs piekrita padalīties ar savām sajūtām publikācijā Liesmā. 

Gaismas meklētājs

19.Februāris, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Mākslinieka Gustava Filipsona gleznu izstāde «Gaismas meklētājs» Valmieras integrētajā bibliotēkā abos stāvos skatāma līdz 8. aprīlim. Liesma pēc izstādes apmeklēšanas sazvanījās ar mākslinieku. 

Pelnu diena

17.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Tā tiek saukta arī par Pelnu trešdienu, ir septītā trešdiena pirms Lieldienām (46. diena pirms Lieldienām)  – un šogad tā iekrīt tieši šodien, 17. februārī. Rietumu kristietībā tā ir arī pirms Lieldienu gavēņa pirmā diena. 

Klusā karte

16.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šādu karti pamanīju lietotnē Facebook lapā «Klusā karte». Tās radītāja un veidotāja ir IEVA TREIMANE. Liesma sazinājās ar Ievu, lai uzzinātu vairāk par šo karti. 

Kā klājas Valmieras muzejam?

10.Februāris, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ārkārtējās situācijas dēļ muzeja telpas apmeklētājiem ir slēgtas, bet muzejā tāpat notiek rosība. Liesma devās ciemos, lai aprunātos ar muzeja direktori IVETU BLŪMU. 

Lakatu un deķu saldēšana

9.Februāris, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Sestdien, 6. februārī, laukumā pie Valmieras Kultūras centra varēja apskatīt, kā norisinās lakatu un deķu saldēšana. Šogad, savā 75. jubilejas gadā, Tautas lietišķās mākslas studija (TLMS) «Valmiera» izmantoja gada aukstāko laiku, izklājot savus krāsainos lakatus un deķus, izsaldējot tos, un vienlaikus priecēja citus ar saviem darinātajiem darbiem. Dienas tumšajā laikā darbus varēja vērot izgaismotus. 

Bērnu neiroloģija

5.Februāris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Bērnu neiroloģe BAIBA TREIJA. Liesma ar Baibu sarunājās Vidzemes bērnu veselības centrā «Apelsīns», kurā viņa ir valdes priekšsēdētāja.

Pasaules pretvēža diena

4.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Tā tiek atzīmēta šodien, 4. februārī! Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību cīņai ar ļaundabīgo audzēju, veicināt savlaicīgu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī uzsvērt veselīga dzīvesveida un profilakses nozīmi.

Sajūtas un atmosfēra ir ļoti svarīgas

29.Janvāris, 2021
Viesis
Laikrakstā

Tā saka valmieriete, skaistuma salona «Dīva» īpašniece un vadītāja EVITA STRĀDERE. Liesma ar Evitu aprunājās viņas salonā, kamēr tas atrodas dīkstāvē, ārkārtējās situācijas pagarinājuma dēļ. 

Ivetas "otrās mājas"

27.Janvāris, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca ir manas otrās mājas — tā saka 2. Terapijas nodaļas virsmāsa Iveta Bērziņa, kas slimnīcā strādā jau septiņpadsmit gadus, kopš 2003. gada 1. jūlija. 

Kad darbs ir arī hobijs

15.Janvāris, 2021
Viesis
Laikrakstā

Valmieriete, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) Atlētikas zāles vadītāja un trenere ILZE ŠTROMBERGA. 

Ielu muzikante

15.Janvāris, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Tā sevi dēvē EVELĪNA KRAMA (23). Viņa šobrīd dzīvo Rīgā, bet mājas ir Madona – pilsēta, kurā dzimusi. Darbdienu rītos ir pilna laika studente, studē Kultūras vadību Ekonomikas un kultūras augstskolā. Savukārt vakarus un nedēļas nogales pavada, gatavojoties ielu performancēm vai uzstājoties kādā no Latvijas pilsētām. 9. janvārī Evelīna bija sastopama Valmierā un garāmgājējus priecēja ar skaistām un izjustām dziesmām. 

Atrodi prieku, izbaudot sniegu!

14.Janvāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Beidzot sniega ir sasnidzis diezgan daudz, bet, kā es dzirdu no daudziem apkārtējiem cilvēkiem, viņiem tas i nepatīkot, i traucējot.